Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Peparak odíď z AT! A.k.a nikto ťa tu nechce!
Článek napsal KingMasterSK

Dobrý deň,

už mám po krk fóriek ktoré peparak každému zamieta ako napr. hraním na serveru trenend súhlasíte s pravidlami a ich neznalosť Vás neospravedlňuje alebo ako napr. ban zamiétam z dôvodu banu udeleným anticheatom. Viem že ma budete chcieť umlčať tak mi hodíte permu na forku aj na serveri ale toto je PETÍCIA aby peparak odišiel z AT! Poďme vyzbierať aspoň 100+ podpisov! Napíšte pod forko svoj nick v hre ale napíšte iba 1 koment! Dúfam že ma AT vypočuje a keď petícia bude úspešná tak vyhodia peparaka z AT alebo dobrovoľne odíde. Nebude to trvať týždeň to vyzbierať, ale myslím že cca. 1 mesiac. Ale my to DÁME!

x 3 x 5

Keby sa Ethxrnity,satanist a forever vrátia do AT server by bol lepším.

Owner Crew ReportHunters tak si daj pozor na nadávky a obchádzanie cenzury :O

Před 3 lety

😂

Neštvi ma kyde

Před 3 lety
BrawlCraftMC:

😂

xd. Je to petícia.

Keby sa Ethxrnity,satanist a forever vrátia do AT server by bol lepším.

Owner Crew ReportHunters tak si daj pozor na nadávky a obchádzanie cenzury :O

Před 3 lety
KingMasterSK:

Dobrý deň,

už mám po krk fóriek ktoré peparak každému zamieta ako napr. hraním na serveru trenend súhlasíte s pravidlami a ich neznalosť Vás neospravedlňuje alebo ako napr. ban zamiétam z dôvodu banu udeleným anticheatom. Viem že ma budete chcieť umlčať tak mi hodíte permu na forku aj na serveri ale toto je PETÍCIA aby peparak odišiel z AT! Poďme vyzbierať aspoň 100+ podpisov! Napíšte pod forko svoj nick v hre ale napíšte iba 1 koment! Dúfam že ma AT vypočuje a keď petícia bude úspešná tak vyhodia peparaka z AT alebo dobrovoľne odíde. Nebude to trvať týždeň to vyzbierať, ale myslím že cca. 1 mesiac. Ale my to DÁME!

 

you may be stupid

monte negro

Před 3 lety

Pepa rak vše zamita mě zamítl report i když to byl důkaz starý 5minut 

 

Před 3 lety
samtheimmortal:

 

you may be stupid

s tebou ako bývalým moderátorom súhlasím xd

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

za mě je pepa dobrý helper jen dělá svou práci tak ho nechte :)

Sup!

Před 3 lety

Ked máš dôkaz o jeho vine tak podaj stažnosť inak nezakladaj nezmysli kde sa nikdo nepodpíše 🤔

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 lety

KumbaCZ

 

Řeknu to takhle, peparak chce komunitu zníčit aby tam nechodily hráči, ja vim dostanu asi permaban ale, peperak jdi do prd*le! Sereš mě už fakt moc! Forever byl lepsi H.HELPER a navíc peparak nebyl E.HELPER.

Před 3 lety
BurgerCP:

KumbaCZ

 

Řeknu to takhle, peparak chce komunitu zníčit aby tam nechodily hráči, ja vim dostanu asi permaban ale, peperak jdi do prd*le! Sereš mě už fakt moc! Forever byl lepsi H.HELPER a navíc peparak nebyl E.HELPER.

Neviem či permu ale ip ban určite dostaneš :) Navyše obchádzaš už po 3x krát ban na fóru ach bože Tvoje predchádzajúce učty: KumbaCZ, Kumba na řízku, práve si do textu sám napísal že si to ty gratulujem 

Neštvi ma kyde

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety