Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Proč Helepři zamítají Unbany / unmuty ?
Článek napsal FasonCZ

Zdravím, určitě každý z vás již někdy dostal mute / ban.

Jenomže se vám nezdá že jste ho dostali právem.

Proto si podáte žádost o unmute / unban.

Ale Helepři / Owneři vám ho neuznají.

A víte proč ?

Protože: nepřiznají chybu, chtějí aby sme si mysleli že mají vždy pravdu.

Napište pod tohle co si o tom myslíte ostatní.

-FasonCZ

x 4 x 1

Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Kámo souhlasim

Když je ryba bílá, radši ji nech :)

Před 3 lety

Kamo úplne súhlasím ten vzor je hlúposť chápem že žiadosť by mala aj nejako vyzerať ale zamietnut žiadost s dôkazmi atd iba kvôli vzoru je blbosť

x 1

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

mě by stačilo kdyby dali trochu "chytřejší" odpověď než.. hraním na našem serveru souhlasíte s pravidly.. jak kdyby to nebylo všude :ddd

Před 3 lety
viktoreek:

mě by stačilo kdyby dali trochu "chytřejší" odpověď než.. hraním na našem serveru souhlasíte s pravidly.. jak kdyby to nebylo všude :ddd

XD true proste ctrl+v a ctrl+c

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

"Hraním na serveru souhlasíte s pravidly a neznalost pravidel se neomlouvá" já si připadám jako že ta kategorie je tam na ozdobu a to pravidlo taky.

Když je ryba bílá, radši ji nech :)

Před 3 lety

CO VY NA TO?

Když je ryba bílá, radši ji nech :)

Před 3 lety

Dle mého jsou tresty přehnané, a k žádosti jenom napíšou : Hraním na našem serveru souhlasíte s pravidly.

Ale jaké pravidlo sem porušil ? to nenapíšou ?

Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.

Před 3 lety

A pokud toto čte nějaký Helper, Moderátor, Owner,

zkuste si z toho něco vzít ( z názoru lidí ),

který už to štve.

Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.

Před 3 lety

"Hraním na serveru souhlasíte s pravidly a neznalost pravidel se neomlouvá" já si připadám jako že ta kategorie je tam na ozdobu a to pravidlo taky. co ty na to? @FasonCZ

Když je ryba bílá, radši ji nech :)

Před 3 lety