Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Uživatel nemá žádné přátele.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24913
Celkem příspěvků
61773
Uživatelů registrováno
21088
Online hostů
15
Poslední uživatel
ZubrBobr
tobiagamesyt
tobiagamesyt
Hrac
A videl si ma tam

Nehral si ty nahodou na Trenend minigames?

ano hrál
Před 3 lety


Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Pokročilé příkazy /res expand x - prodlouží residenci ve které stojíte o x bloků před vás /res contract x - zmenši residenci ve které stojíte o x bloků za vámi (když koukáte na sever, jižní kraj resky půjde blíže k vám) při kombinaci těchto dvou příkazů se defakto reska posune tam, kam koukáte   když vlezete do resky, nebo z ní jdete pryč, ukáže se vám nad hotbarem zpráva tu můžete změnit pomocí /res message set [enter/leave] [zpráva] ve zprávě fungují i barvy   /res mirror res1 res2 - vlastnosti které máte na res1, se tímto příkazem zkopírují na res2 (logicky musíte být obou resek owner)   /res tpset - nastavíte tímto to, kde se člověk ukáže když se na vaší resku portne, a kam se bude koukat.   /res unstuck - pokud se nemůžete dostat z resky, tento příkaz vás vyhodí ven
Před 1 rokem

A tohohle typka vůbec neznám
Před 3 lety

Ja po tobě nechci abys to rozbalil, aspoň jeden z nás to umí.
Před 3 lety

Upřímně, na jednu stranu mě zajímá jeho reakce na tyto zprávy, ale na druhou stranu chci aby na nic tady už nereagoval, protože z jeho reakcí nic nevede.
Před 3 lety

Azrealix: @KingMasterSK, místo toho aby jsi si prosazoval svůj názor, tak jen urážíš ostatní. Chlapáku, děláš si ostudu. :) Takhle funguje jeho mysl. Povím ti pohádku: Příběh KingMasteraSK Jednou si KingMasterSK řekl: "Koupím si rank, ať jsem cool a ať mě každý poslouchá". Pak se mě zeptal, jestli může do FIZIcrew. Já jsem mu řekl, že ne, poněvadž nesplňoval požadavky. Pak si dal nick s prefixem FIZIcrew, s čímž se moc dělat nedá, ale co jsem udělat mohl, a udělal, bylo to, že jsem mu dal doživotní blacklist z FIZIcrew. A to se očividně dotklo jeho ega. Řekl, že do FIZIcrew ho pozval nejmenovaný kamarád (který ani ve FIZIcrew není) a říkal, že má logy. Když jsem mu řekl, ať mi logy pošle, řekl že nemá potřebu se k tomu vyjadřovat. Tak si udělal vlastní crew a jeho denní náplň je, že se připojí a stiskne TAB a za to napíše L.  
Před 3 lety