Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Uživatel nemá žádné přátele.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24950
Celkem příspěvků
61810
Uživatelů registrováno
21136
Online hostů
17
Poslední uživatel
SCP NADACE
zJudgee_
zJudgee_
Hrac
Zde nejsou žádné příspevky.
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
čus lucko díky za tvuj skvělej přístup a pochopení chápu že už na mě sereš říkáš si jakej jsem hajzl a všechno ale divíš se že takhle reaguju myslím tím nadávky a všechno když od tý doby co jsem přišel si se mnou utíráš jen prdel byl jsem mod mohl jsem dál fungovat řekeneš si ha jeho to neba sundám mu perms haha pak o cokoliv poprosím se tě musím ptát 4x stejně se na mě vysereš dokud nenapíšu někomu ať mi tě sežene a občas ani to nezabralo já mám být hodnej za to že tam se mnou vyjebáváš ty a nějákej debílek kterýho sis tam přitáhla.  Furt se mi divíš ??
Před 4 lety

Nazdar moje apply o unban byl bezduvodně zamítnuto nebyl napsán žádný důvod a tak bych rád věděl proč byl zamítnut a též o unban žádám znova na serveru hraji rád až na to když vidím AT který toho moc nechápe... Nechi ban obcházet i když bych mohl protože mi to příjde zbytečný + chci svoji legendu xD.    A když už né unban (což od dua Neyji a Leyji nečekám) tak prosím dát aspoň komunitní hlasování jestli unban nebo ne nebo časové omezení (ban byl podle vašeho ban listu 3 což znamená měsíc) doufám že když už jste tak chytří a banujete k tomu napíšete důvod proč jste mi to zamítli díky + ať se ta osoba co má asi bobky přizná pod tento post. Přeju hezkej zbytek dne :)))))).  
Před 4 lety

DEJ UNBAN LUKORKOVI !!!!!!!!!!!!!!
Před 4 lety

Ale čau, tady zJudgee_ dostal jsem BAN NEPRÁVEM za : multi-acc, obcházení banu, griefing,cheating a urážení AT. Tento den mi byl také dán mute za urážení AT jedním ******* který má nick Neyji. Mute trval 1 den. Naštval jsem se a abych nemusel být na stejném serveru jako on (protože s jeho duvody a inteligencí jsem očekával ban za říkání svého názoru a pravdy+neurazil jsem jeho řekl jsem 2 nadávky za které má být  2x warn a až za 3 je ban a ještě k tomu omezený časem) tak jsem šel na survival a koukl se zda mi dal mute právem zadal jsem příkaz /rules na survivalu rozklikl jsme link a vyšla mi tato stránka : https://trenend.eu/forum/error/?error=not_exist. Takže jsem zjistil že pravidla asi nemáte tak jsem dělal vše co jsem mohl a to doslovně (když nemáte pravidla muže flyhackovat cokoliv stavět nadávat a když mi váš antisprosťárny plugin cedulky neničil tak to asi nebyly nadávky) z čehož vyplívá že ban byl zbytečný a že jste si neověřili co jsem psal v mé resce což byla pravda takže bych žádal o okamžitý unban díky :) přeju hezkej zbytek dne.         A ještě 1 téma prosím o vysvětlení toho proč dostávám časem neomezené bany měl jsem bany před resetem poté jsem přišel dostal 1 navždy který byl právem ale měl být omezen časově a prostě vysvětlete mi proč jste na mě zasedlí díky.
Před 4 lety