Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24950
Celkem příspěvků
61810
Uživatelů registrováno
21136
Online hostů
17
Poslední uživatel
SCP NADACE
umelainteligence
umelademence
Hrac
preco mas ban?

seš retardovanej? právě že tam píšu, že to je blbost, ale tobě je stejně tak 10 takže to že víš co je slovo inflace z tebe nedělá ekonomika, tak drž hubu a nic příště nepiš.

sám seš retard :)
Před 4 lety

Jj
Před 4 lety

Bydliště
popelnice za jídelnou
Instagram
nemam
Discord
co je to
patrikkarsa123: Zdravím, žádost není sepsána dle vzoru. Přeji hezký večer. Zdravím, nehraj si na člena A-Teamu. Přeji hezký večer.
Před 3 lety

patrikkarsa123: Zdravím @umelademence Od Vás neni zda budou pomáhat nebo ne :) jen na Forums nechci články které budou automaticky zamítnutí :) (tohle jsem psal i v  jiném článku ). Přeji hezký večer. takže už ses koukám naučil ctrl+c a ctrl+v co? ok, budu ho používat taky   šmarja radši se choď učit češtinu, číst tvoje příspěvky je porod  
Před 3 lety

patrikkarsa123: Zdravím @umelademence Od Vás neni zda budou pomáhat nebo ne :) jen na Forums nechci články které budou automaticky zamítnutí :). Přeji hezký večer. šmarja radši se choď učit češtinu, číst tvoje příspěvky je porod
Před 3 lety

patrikkarsa123: Zdravím @umelademence už jsem to psal několikrát psal :) Nevidávam se za člena AT jenom pomáhám. Přeji hezký večer. a já ti taky už několikrát psal, že jim nemusíš pomáhat, oni to zvládnou sami :)
Před 3 lety

patrikkarsa123: Zdravím @PozorNato Dá se to nastavit ale já nejsem člen At jenom pomáhám. Přeji hezký večer.   no to jim teda pomáháš tvl, i cvičená opice by dokázala zkopírovat zprávu typu "Dobrý den, vaše zpráva není sepsaná podle vzoru bla bla bla". Nemusíš jim pomáhat, neboj, oni to zvládnou sami :)
Před 3 lety