Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Statistiky
Celkem threadů
24940
Celkem příspěvků
61800
Uživatelů registrováno
21119
Online hostů
17
Poslední uživatel
PriestVole
Verika01
verunka
Hrac
emm asi te naznam ale ahoj :DZdareeec Verco ♥

hmm asi tě neznám ale ahoj? :D
Před 3 lety


All všichni na Survival OASIS. Nový Shop s najvýhodnejšími ponukami. /res tp centrum . Proste si príď nakúpiť a neutrácaj veľa peňazí v predražených obchodoch. Každý štvrtok zľava na vybraný tovar. Po dohode alebo požiadavke je napredaj aj brnenie, meče, ostatné nástroje ale aj samotné knižky. Čokoľvek potrebuješ príď. Ak som online tak sa dohodneme (väčšinou večerné hodiny cez týždeň). ALL /res tp centrum . Levneji to už nejde..

random.

nejvíc random jsem :/
Před 3 lety

tru tru
Před 3 lety

WTF jakej scam tvl vsak tam ten legend kit byl

Je zakázáno prodávat v /ah shulker s věcma uvnitř, může to být scam :-)
Před 3 lety

ja si toho vsiml moje chyba neznalost pravidel ale co uz no
Před 3 lety


Čau Papriko. :-)

Ahoj hlavičko. :-)
Před 3 lety

Instagram
instagram.com/mimiinkoo_/
Discord
verunečka<3#0001
ano
Verika01 ano https://ctrlv.cz/bnLW dobry den, prosim o unregister na siti trenend.eu , protoze verunka po 2 mesicich opet zapomnela heslo,dekuji
Před 2 lety

Verika01anominecrafthttps://ctrlv.cz/R16rdobry den, prosim o odregistrovani meho uctu na siti trenend.eu z duvodu zapomenuteho hesla :')
Před 2 lety

Zdravím, tyto dusty získáte tak, že napíšete /ce a zakoupíte si knihy. Tyto knihy pak otevřete, nebo zda už máte nějaké otevřené, to je zcela jedno, tak ty nepotřebné knihy co nechcete, dáte do /tinker . Přijmete trade, klikejte pravým na pojmenované firebally (Secret Dust). Z nich vám pak spadnou tyto dusty, a nepovedené vyhoďte (Mystery dust, neúspěšný produkt (Gunpowder)). Zda chcete legendary dusty, musíte vložit do /tinker legendary knihy, zda chcete divine, vložte divine a takto se všemi druhy /ce knih.-Verika01Přeji hezký den.
Před 3 lety

ah
KrasnyPavoucekScam v ahMinecraft survivalhttps://ctrlv.cz/TyUl
Před 3 lety

Zdravím, mám nápad na housing (parcely). Kdo si zakoupí/má rank má WorldEdit, a já bych byla ráda kdybyste do něj přidali . (WE -WorldEdit) 1) /plotwe set 0 - vymaže bloky z označené části. 2) Přidat do /plotwe set i ID bloků, je lehké si na internetu najít ID bloku například stonebrick a pak to zadat ; /plotwe set 98 a na vyznačené části se mi dá stonebrick.  3) /plotwe menu - otevře menu s blockama co lze dát do /plotwe set - například: 1 - grass , 2 - stonebrick , 3 - stone ; apod.. Teď ještě nějaké nápady k housingu co není we : 1) Vidět tabulku všech OP, zabanovyných hráčů a kdykoliv jim OP nebo ban ondat ikdyž jsou offline a nejsou na parcele, aby nedošlo ke griefu parcely. 2) Pro OP hráče v /menu přidat We (zda má majitel parcely zakoupený we nebo rank na we) a sám si vzít we. To samé s parkourem. 3) Přidat menu nebo příkaz pro OP a majitele parcely aby měli speciální menu pro hlavy - můžou si zde vzít hlavy které chtějí a kolik chtějí ; popřípadě pro rank který má we (myslím že ultra)+ by bylo toto menu s hlavami. 4) Přidat speciální roli navíc, něco jako spolumajitel - má právo na všechno co majitel až na reset parcely, téma parcely a mód pro hráče po připojení, aby nedošlo ke zničení parcely. Myslím si že to je pro zatím vše z mých návrhů, možná mě ještě něco napadne a ráda to sem napíšu. Byla bych vděčná kdybyste z tohoto udělali aspoň 1 a 2 s WE. Opravdu mě mrzí že s /plotwe jde zatím jen málo věcí a je jen málo bloků na výběr, a nebo nevím jak se to dělá (hihi). Děkuji za přečtení a snad si něco vezmete do rukou :D
Před 3 lety