Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24950
Celkem příspěvků
61810
Uživatelů registrováno
21136
Online hostů
18
Poslední uživatel
SCP NADACE
TwizzBee
TwizzBee
Hrac
kámo ten unban ti musia uznať, lebo kde je dôkaz že si dupoval žejo

gang gang

Boonk gang
Před 3 lety

největší frajer říkám

Neasi kámo neasi.
Před 3 lety


Copak?
Před 3 lety

hmm třeba jsi borec :D :)

to neni vymluva volal som s proste_alexom aj s janwmkol123 a oni ti povedia ze som auto clicker nemal :))

ja kvoli tebe mam ban aj ked auto clicker nemam volal som v tedy s prsote_alexom aj s janwmkol123 a mal som ta v /ignore TwizzBee tak som nevidel co si pisal

Dobrá výmluva, palec nahoru :).
Před 3 lety

ahoj,bylo by fajn kdyby to přidali snad to brzi přidajý...jestli jo tak si koupím elite abych mysto toho nudniho Hrac měl ELITE takovej výbornej nápad.to se povedlo!

ciao.tvůj nápad se mi líbí. fotka: https://ctrlv.cz/rmXd příspěvek: https://trenend.eu/forum/topic/9017-ranky-na-webu/#post-27467 hodnocení: 5,5*

Super, díky.
Před 3 lety

Ať je z tebe helper pls :D

Uvidíme, třeba zvládnu nábor, když ne, tak bych se zkusil zeptat na Moda :)
Před 3 lety

Bydliště
Praha
Discord
TwizzBee#6969
Nick: TwizzBee Kým byl trest udělen: Peparak198279 Platforma: Minecraft server Důvod tresutu: Držení duplikátů Moje vyjádření: Dobrý den, jelikož to už budou skoro 2 roky, co jsem byl permanentně zabanován na vašem serveru, tak bych váš chtěl požádat o unban nebo zkrácení mého banu. Moc rád bych se chtěl podívat, co je na serveru nového a zavzpomínatna staré časy. Svých činů lituji a mrzí mě, co jsem dříve provedl na Vašem serveru. Byl bych moc rád a vděčný, děkuji, TwizzBee :).
Před 1 rokem

Nick: TwizzBee Banující: Peparak198279 Platforma: Minecraft server Důvod banu: Obchod za reálnou měnu+ držení duplikátů Vyjádření: Zdravím, už to bude skoro rok co jsem dostal permanentní ban za výše uvedený důvod. Moc rád bych se kouknul, co je na serveru nového, a celkově si opět zahrál a zavzpomínal na Vašem serveru. Trenend mi docela dost chybí, tak bych se chtěl omluvit za to, co jsem provedl a jak hrubě jsem porušil pravidla serveru. Omlouvám se a prosím o milost. Děkuji, TwizzBee :). (jsem rád že jste vymazali z databáze všechny hráče co měli nabugované /mctop body a to včetně mě, takže bych alespoň mohl začít čistě a legálně od znova)
Před 2 lety

Nick: TwizzBee Banující: PepaRak198279 Důvod banu: Obchod za reálnou měnu+ vlastnění duplikátů Vyjádření: Zdravím, už je to nějaký měsíc, co jsem dostal na vašem serveru perma ban za výše uvedenou situaci. Jak jsem v dřívějšich žádostech žmiňoval, to co jsem provedl mi je opravdu líto. Chtěl jsem Vás poprosit o milost, a udělit mi ješte jednu šanci hrát na Vašem serveru. Samozřejmě by pro mě nebyl žádný problém začít všude úplně od nuly a to včetně toho, že bych se vzdal i ranku Overlord, lépe řečeno, account reset. Rád bych se vrátil mezi ty skvělé lidi, co tam stále určitě jsou, chybí mi ta komunita :(. Za zkrácení či unban bych byl neskutečně rád. Děkuji za pozornost, TwizzBee :).
Před 3 lety

Nick / Jméno na serveru: TwizzBee (Člen A-Teamu který udělil ban: PepaRak198279 ) Platforma: Minecraft Dôvod banu: Obchodování za reálnou měnu, vlastnění duplikátů.   Vaše vyjadrenie/ospravedlnenie:  Dobrý den, touto žádostí bych se chtěl omluvit celé síti Trenend.eu, jak A-Teamu, tak všem hráčům, kteří mě znají za to, že jsem opakovaně a hrubě porušoval pravidla sítě Trenend a to i přesto, že jsem několikrát A-Teamu slíbil, že už se ničeho takového nedopustím. Je mi to všechno líto, Trenend jsem měl a mám rád. Ani sám nevím, proč jsem vůbec s něčím takovým začal. (Zřejmě proto, že jsem chtěl být nejlepší v tabulce /mctop, a chtěl jsem tam být rychlejš, něz legální cestou) Vím, že asi jen tak unban či zkrácení nedostanu, jelikož to už bylo po 3., co se to stalo. Ale chtěl jsem se zeptat, zda by se šlo domluvit na tom, že bych dostal ještě jednu a zároveň poslední šanci zde hrát s tím, že bych byl ochotný se pro to vzdát veškerého ''majetku'', který na minecraft serverech Trenendu vlastním (majetek Trenendu dle §1 odstavec 10.- Veškerá data serveru, jsou majetkem TRENEND.EU a při jakémkoliv neúmyslném (i úmyslném) poškození nebo ztrátě, nemá hráč právo na náhradu škody.) A to včetně ranku (Overlord), mcmmo skilly atd. . Jednoduše řečeno, že bych prostě dostal account reset, jak kdybych se na trenend připojil poprvé. To je ode mne asi vše, a ještě jednou se velice omlouvám za mé velice hrubé porušení snad nejpřísnějších pravidel Trenendu. Pěkný zbytek dne, TwizzBee :).  P.s.: V případě zamítnutí, bych byl rád za jakoukoliv jinou odpověď něž: Trest jste dostal právem, hraním na našem serveru souhlasíte s pravidly a jejich neznalost vás neomlouvá. Děkuji.
Před 3 lety

I kdybych dal do toho serveru 100k, tak ti daji permu, a nic neřeší, lituji, že jsem tady těch 10k utratil...
Před 3 lety