Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24973
Celkem příspěvků
61833
Uživatelů registrováno
21172
Online hostů
5
Poslední uživatel
Brian700
Plnapenezenka
Plnapenezenka
Hrac


ne nedam proc si to jako myslis kdyz jsi nam kradl uran

ahoj mas plnu penezenku hihihi lmafokf omfg lo llol lol dAS mi money pls hhhahaha pls lol lol lmao frofl xdd pls money ked mas plnu penezenku xdd rofl lamo lo lol

Discord
Plnapenezenka#3099
Nick: Plnapenezenka#3099 Kým byl trest udělen: Leyji Platforma: Discord Uvedený důvod trestu: blikající gify, porušení pravidel marketplace. Vaše vyjádření/vysvětlení situace:Chtěl bych se omluvit za to co se píše nademnou. v tu dobu jsem měl trochu pomotanej mozek ze školy tak jsem zrovna nepřemýšlel nad tím co píšu a že je to zrovna porušení pravidel Marketplace. Tak se chci za to moc omluvit a chtěl bych požadat o Unban na discordu.
Před 2 lety

V poho já nemám na dawnu svůj rank Overlord ale Legend, ale na spawnu a survivalu oasis mám svůj rank normálně.
Před 2 lety

Nick: Plnapenezenka#3099 Kým byl trest udělen: Leyji Platforma:Discord Uvedený důvod trestu:blikající gify, porušení pravidel marketplace Vaše vyjádření/vysvětlení situace: Chtěl bych se omluvit za to co se píše nademnou. v tu dobu jsem měl trochu pomotanej mozek ze školy tak jsem zrovna nepřemýšlel nad tím co píšu a že je to zrovna porušení pravidel Marketplace. Tak se chci za to moc omluvit a chtěl bych požadat o Unban na discordu.+ Píšu to znovu protože poprvé jak jsem to psal tak to bylo schváleno Leyjim ale ten ban na discordu mám furt tak žádam znovu o unban na nick : Plnapenezenka#3099. Poradil mi to moderátor Rejza Důkaz :https://ctrlv.cz/M5fl takže žádam o unban na discordu Děkuji předem.
Před 2 lety

Odpovíte te mi prosím?
Před 2 lety

Ahoj chtěl napsat že se nejspíše nastala chyba v mém unbanu na discordu (žádost byla schvalena v včera večer) a chtěl bych se teda zaptat jestli by to šlo tedy opravi. (nick na discordu: Plnapenezenka#3099) Předem děkuji.
Před 2 lety