Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24950
Celkem příspěvků
61810
Uživatelů registrováno
21136
Online hostů
21
Poslední uživatel
SCP NADACE

no ahoj

no caaaaues
Před 3 lety

Bydliště
Liberec
Instagram
mineconcrafakcz
Discord
MCCZ#9501
cs, chtěl bych nahlásit chybu, o které ig už všichni víte, ale pro jistotu to tu napíšu ;) Verze vašeho klienta (+případné modifikace): jakákoliv (moje byla 1.17.1) Platforma: MC - Lobby 01 Popis chyby: Jsou dokonce tři chyby:  a) Portál Parkour nic nedělá, resp. po jeho vkročení vypíše chybovou hlášku "Příkaz nenalezen. Použij '/help' pro pomoc". b) V Server GUI při najetí na ikonku lobby,   b.1) Ukazuje to 0 hráčů aktivních, přičemž by mělo minimálně býti jedna (i já jsem hráč a ne robot)  b.2) V oblasti podpora je neaktualizována maximální verze podpory klientu (1.16, ovšem server již dávno umí 1.18) Jak chybu replikovat? (opětovně projevit chybu): Stačí jít na lobby a podle mého popisu chyby lze krásně vidět, že zde ten bug je. Žádné modifikace, či speciální glitche netřeba využít. Případné videonahrávky/snímky obrazovky: Nejsou třeba, vše je dostupně viditelné na Lobby Doufám, že chyby opravíte, Díky, MCCZ (an OG player **100%**)
Před 2 lety

Nick / Jméno na serveru: MCCZ#9501(Člen A-Teamu který udelil ban: nevím)Platforma: DiscordDôvod banu: Reklama Vaše vyjadrenie/ospravedlnenie: Dobrý den, už je to nějáký pátek kdy jsme dostal ban na discordu a nebo si to aspoň myslím. Protože mi nejde se připojit kdysi jsem tam byl ale potom jsem tam už nebyl a nejde se mi připojit. A mám návrh, až poruším pravidla příště, což doufám že nebude, tak mi klidně dejte permanentní ban a odmítejte další moje žádosti, až ten ban dostanu příště. Už fakt prosím, už se to nestane. A jestě mám prosbu, prosím, ať tento příspěvek neřeší Peparak, protože já vím že jsem porušil pravidla. Prosím, kdokoliv, nikomu jsem nic neudělal :(
Před 3 lety

Jen ještě, odkud vím že to porušujete je footer webu :). Pokud vím, copyright je celkem důležitou součástí, a pokud se poruší, může být i hodně špatně pro vás.    Preji hezký den Leyji v opravování a proseb k Xemahovi (autorovi tohoto templatu). :)
Před 3 lety

Ještě chci dodat, že na hodně stránkách / podstránkách jsou drobné překlepy. Jen už nevím na jakých, testoval jsem to dnes ráno, kdy jsem byl na mobilu. Např: Všechna práva vyhrazensa. (pouze příklad, nikoliv chyba)  
Před 3 lety

Verze vašeho klienta (+případné modifikace): Google Chrome Version 87.0.4280.88 (Official Build) (64-bit)Platforma: WebPopis chyby: Když jdu do f12, tak když se kouknu do konzole je tam copyright, přičemž zde na stránce je copyright váš. Koukal jsem se na tvůrce šablony, a má tam jesně uvedeno, že tento web nesmíte považovat za váš vlastní. Jenže to vy tu jako copyright máte dokonce i s právama.Jak chybu replikovat? (opětovně projevit chybu): Mačkat na klávesnici F12 a být zvědavý. Případné videonahrávky/snímky obrazovky: Template Web: Zde Screenshot: Zde Screenshot konzole webu: ZdeProsím o vyřešení, nechci abyste měli problémy vy. ne já.
Před 3 lety