Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24950
Celkem příspěvků
61810
Uživatelů registrováno
21136
Online hostů
21
Poslední uživatel
SCP NADACE
JaroslavekCzE
Jaro slááávík
Hrac
cc Jaro

chcu unban : nemam hacky, ani necituju . a boot ardo my dal ban na 3 dny ikdyz nemam zadny hackyyyy

Nick: strawon#0069 Kým byl trest udělen: netuším Platforma: Discord server Uvedený důvod trestu: Absolutně nemám tucha proste asi před rokem? jsem odstal ban a už vůbec nevím. Vaše vyjádření/vysvětlení situace: Dobrý den chtěl bych poprosit o unban na discord serveru, absolutně nevím co se stalo nikdo mi nenapsal a kdy se to hlavně stalo nebo mi napsat alespoň zaco. popřípádně zkrácení trestu. Děkuji za odpoveď.
Před 2 lety

nom ja nevím jak vy ale ja pisu na ucte jakoze tad i na strance ktery ma napsany nick JaroslavekCzE :D takže asi logicky to budu ja ne :D a ano na trenendu hraju hoodne dlouho ale jmenoval se jinak nevím jak ale byl tam jenom survival :D až pak se pridal skyblock a pak prislo hoodne hraču :D a nedá se to nahodou zjistit pžez ip kolik mam registrovano učtu na trenendu? ja si myslím že da takhle jsme to delaly na jednom serveru :D 
Před 3 lety

 dobrý den rad bych prevedl legen rank vip na muj novy originalni uce z warez JaroslavekCzE na origo VenomWolfe mám jeno mscreeny snad poslouzí screen z warez mám asi rok starý  a warez nevím jak se ted dostat na učet protože jsem si odinstaloval t launcher a mám jeste JaroslavekCzE propojený s discordem ale tam jsme dostal ban ani nevím zaco asi zato ze jsem 8 krát tagnul kamosa v commands protože nevedel kam to psat, ja nevím no a ty dukazy old- https://ctrlv.cz/vDxS new- https://ctrlv.cz/OuHR
Před 3 lety

Dobrý den chtěl bych se jen zeptat jestli by bylo možné mi odebrat legend vip a dát někomu komu bych to chtěl vážně že dát?
Před 3 lety

asi měsíc jsem nebyl na trenndu nic zvláštního ale co mě docela zarazilo měl jsme prej ban za 10 dní za scam nevím kde jako ale očividně na sacredu protže tam nemám peníze tak proto žádám kuzak nebo neco takovýho zaco a proč jsem tam dostal ban?
Před 3 lety