Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24973
Celkem příspěvků
61833
Uživatelů registrováno
21172
Online hostů
7
Poslední uživatel
Brian700
GorillaCZ
GorillaCZ
Hrac
nejde server halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo zapniho)

JA NA TO SEREM

HE TY PRECO NEIDE SERVER

moderatore zapni trenend

GorillaCZ pls odpovedz mi

Dobry den chcel by som sa spytat Preco neide server? Neviem sa pripojit? S pozdravom TheMinecraftSk

Mě taky nefunguje, asi jsou změny.
Před 4 lety

Zaregistruje se a už má moderátora fakt skvělý server toto.... škoda že to takhle nefunguje i v parlamentu.

¨Jaká je ip nemůžu najít ?

PLAY.TRENEND.EU:
Před 4 lety

Discord
GorillaCZ#5484
Sem tam zabloudím na stránky Trenend.eu - A nestíhám se divit.  Kromě měsíčního hlášení o výhercích hlasovací soutěže je zde akorát reklamní spam. Nedokáži pochopit, jak si můžete nechat takto srát před dveře. A do hry jsme měl odvahu vstoupit tak před rokem. A proč nechci umřít sám? Protože - když budu srát na hráče a kamarády, tak se kamarádi a hráči vyserou na mě. A nakonec mě opustí a budu zapomenut.. Což se právě děje s Trenend.eu. Takřka nulová aktivita moderátorů jak na fóru tak beztak i na serveru. A Vše to začalo odchodem ForeverNobody. Né admini jako Leyji a ZorTik, ale Nobody to tady držel a řídil. S pozdravem GorillaCZ
Před 1 rokem

Hmmm dotazník na nového gestapáka nefunguje, nábor je prý uzavřen. Buďto ten dotazník nefunguje, jak má, a nebo už máte na tuto pozici nějakého mantáka.  
Před 1 rokem

Ano máte pravdu. Do věcí A-teamu už mi dávno nic není. A omlouvám se, jestli jsem někoho svým "fekálním" humorem urazil. Jen jsem se snažil "protlačit" něco nového a jiného..    
Před 2 lety

převelice děkuji za váš názor. Jsem si vědom toho, že čím více tlačím, tak tím větši h***o z toho bude. Ale přecijenom - nejlepší se je dobře v****t, pak to jde samo..  Mimo jiné, nemáš hlídat online na serverech?
Před 2 lety

FML alias Forge Mod Loader nabízí škálu nových dimenzí Minecaftu, ve kterých sestrojíte Atomovou bombu, anebo létáte na Pegasovi. Mnozí z vás užívají FML jen kvůli "Optifine, InventoryTweaks, nebo JourneyMap (popřípadně Hacky)" Ale uvést do provozu takový server zabere hromadu času a úsilí.  Opravdu si nechcete zkusit něco nového? Něco jiného? Není na čase zatlačit na vedení Trenend, že chcete něco více než jen "pluginy"?
Před 2 lety