Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24877
Celkem příspěvků
61732
Uživatelů registrováno
20783
Online hostů
21
Poslední uživatel
Meldov
DyraniaSky
TagzTurtlee
Hrac
Ty jsi borec! Moc děkuju za like na mém náboru, moc si toho vážím.

uz nie je builder :(

Jsem Builder, akorát za nick: CuzImSkyyyyy
Před 3 lety

Mega dobrý builder <3

ahooooj

Discord
TagzDuckk #6535
Nový/starý nick:      TagzTurtlee / Timotej__ Důkazy o vlastnictví: 1. https://ctrlv.cz/WZbW                                               2. https://ctrlv.cz/4AkZ Rank:               Overlord   Dobrý den, prosím o převedení mého ranku na síti minecraft serverů Trenend.eu, z důvodu: Za starý nick už nehrajem a koupil jsem si nové origo na kterém budu hrát.
Před 1 rokem

Nový/starý nick:      TagzTurtlee / Timotej__ Důkazy o vlastnictví: 1. https://ctrlv.cz/V9pD                                                   2. https://ctrlv.cz/XrnZ Rank:               Overlord   Dobrý den, prosím o převedení mého ranku na síti minecraft serverů Trenend.eu, z důvodu: Za starý nick už nehrajem a koupil jsem si nové origo na kterém budu hrát.
Před 1 rokem

Discord tag: TagzTurtlee#6535 Na jakou pozici se hlásíte? Builder Jak dlouho hrajete u nás na serveru?  U vás na serveru hraju již 1.5 roku , aktivně cca. 8 měsíců.   Proč chcete být součástí našeho týmu? Váš ATeam jsem si vybral, protože se mi velmi líbí, jeho členi Teamu, jsou velmi ochotní a spolehlivý. Rád bych tomuto Teamu přiložil pomocnou ruku a pomohl s jeho pozitivním rozvojem. Jako, hráč jsem vždy toužil být u vás na serveru a zkusit si něco nového, poznát něco nového a přiučit si novým věcem. Co má podle vás vybraná pozice na práci? Podle mě, Builder má napráci stavební stránku servera. Což znamená stavby. Měl by postavit co nevykonější stavbu aby byla výkona ji dát na server.  Proč bychom měli přijmout právě vás? Mám vykonávající praxi s touto pozicí. Působil jsem na mnoha serverech a vím co to obnáší. Rád přiložím ruku k dílu co se týče stavění, jsem spolehlivý člověk který rád pomůže. Rád komunikuji s teamem a umím se přizpůsobit. Umím pomoc se vším co budu vědět .  Poté chci předat nějaké zkušenosti a nabrát nové od Vašich Builderel. Kolik času za den budete trávit na serveru v případě, že budete přijati? Nyní mohu serveru věnovat zhruba 3 - 4 hodiny denně. O víkendu 5 - 8 hodin denně. Souhlasíte s podmínkami pro přijetí do týmu? Ano, souhlásím s podmínkami pro přejetí do Týmu. Něco, co byste nám chtěli ještě sdělit? (Buildeři mohou zaslat screenshoty staveb) https://imgur.com/a/xjOrDVA   Pěkný zbytek dne.  S pozdravem TagzTurtlee
Před 2 lety

Hele, to ti nikdo nekoupí je to málo.  
Před 3 lety

Jinak, Leyji ty jsi mě tam vydála parkrát na Buildu za DyraniaSky.
Před 3 lety