Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Uživatel nemá žádné přátele.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Statistiky
Celkem threadů
24313
Celkem příspěvků
60804
Uživatelů registrováno
19579
Online hostů
6
Poslední uživatel
Kiki57XD
Are_You_Ok_
Are_You_Ok_
Hrac
Zde nejsou žádné příspevky.
Instagram
_ivankoo__
Discord
Andyien#7028
Nick hráče, který porušil pravidla: TheBrotherSC Pravidlo, které hráč porušil: Fake info / Obninenie bez dôkazov Platforma: Skyblock Dawn Důkaz: https://ctrlv.sk/k0Do  Případné upřesnění nahlášení hráče: Strašne sa ospravedľňujem že to musí prebiehať nahlášenie tu na trenend forku a ne na discordu ale nemal som možnosť to dať na discord.
před 14 hodinami

Váš nick ve hře: Are_You_Ok_ Discord tag: are_you_ok_#3504 Na jakou pozici se hlásite ? (Moderátor, Builder): Hlásim sa na pozíciu Moderátora. Jak dlouho hrajete u nás na serveru ? : Moje prvé pripojenie na Trenend bylo približne 16 mesiacov dozadu, avšak som mal nielen jeden účet ešte o pár mesiacov skôr. Proč chcete být součástí našeho týmu ? : Za ten čas čo tu hrám, tak som si Trenend veľmi obľúbil, a chcel by som skúsiť aké je to byť súčasťou Admin Teamu. Rád pomáham hráčom, riešim problémy a nedostatky, a v najhoršiom potrestať hráča podľa banovacej tabuľky, a podľa vážnosti situácie. (Nenásilné tresty) Chcel by som sa aj priučiť, keďže teraz ešte nemám možnosť ísť na brigádu, alebo do práce, z dôvodu že niesom dospelý. Taktiež by som chcel udržiavať server nažive a zapájať sa do projektov serveru. Co má podle vás vybraná pozice na práci ? : Ako som už písal, hlavné je pomáhať hráčom, dohliadať na kľud na serveru (chovanie hráčov, trestná činnosť, vulgarizmy ... ) , a osobne si nemyslím že by mal moderátor hneď banovať hráčov, ale mal by sa to snažiť vyriešiť bez trestu,  keď hráč bude porušovať pravidlá, až vtedy by som sa priklonil na stranu *Zabanovania* alebo umlčenia. Mal by chodiť na porady, dávať návrhy na zlepšenie serveru ... . Proč bychom měli přijmout právě vás ? : Myslím si že som vhodný na túto prácu, keďže vo mne môžete nájsť veľkú zodpovednosť a schopnosť pomáhať serveru a ľuďom, som komunikatívny takže na porade by nebol problém. Mám tiež veľkú fantáziu takže aj to by mohlo pomôcť s udržaním serveru. Rád sa zapojím do práce z ostatnými členmi Admin Teamu. Síce mám pár priestupkov, za ktoré sa dopredu ospravedlňujem, ale dokážem, že som sa zmenil, a už žiaden priestupok neurobím. Kolik času za den budete trávit na serveru v případě, že budete přijati ? : Deňne som na Trenende približne 4-5 hodín, ale v prípade že by som bol prijatý, tak by som si kľudne našiel aj 7-8 hodín voľného času, keďže nemám žiadnú trvalú aktivitu na robote. Všetko by záležalo hlavne od školy a rodinných výletov, ale neskôr by som ten čas isto dobehol. Souhlasíte s podmínkami pro přijetí do týmu? : Jasné, že súhlasím, inak by som si prihlášku ani nedovolil napísať. Něco, co byste nám chtěli ještě sdělit? (Buildeři mohou zaslat screenshoty staveb) : Hrávam prevažne na Skyblock Planet, ale začínam hrať ja na Skyblock Sacred a Survival Oasis. Dúfam že sa stanem Moderátorom, lebo je to môj taký menší sen, lebo Trenend s plného srdca milujem <3 . Ďakujem za príležitosť napísať prihlášku, a prajem pekný zvyšok večera. S pozdravom Are_You_Ok_
před 16 hodinami

Vzhľadom na to že a-team doslova **** na tie prihlášky, tak asi ne, lebo do kedy by si sa dočkala odpovede, tak trenend ťa pomaly ale iste prestane baviť alebo ti ju tam nechaju klidne aj pár let. Je tam sice napsane že : ... bude Vaše přihláška během 168 hodin posouzena ... , ale proste maju to v **** .  
před 16 hodinami

Čauko, ide o to za čo si dostal ban. Lebo ak to bol nejaky scam čo sa týkalo peňáázi alebo auto clicker na farme ktorá ti vydelávala tak to je zámerne. Napíš mi do dm a nejake peniaze ti pošlem ak budem mať :)  
Před 8 dny

Všetky obchody sú ohľadne skyblock planet. Nazdar, rád by som vymenil vcb / vk na skyblock planet za money / tokeny 1. Prodam stack vk za 3.2M na planet alebo za 64 tokenú 2. Prodam vcb na planet za 800k kus / 25 tokenú Keby ste brali viac stackou naraz mohla by sa dohodnú zľava. Ďakujem, are
Před 19 dny