Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Docela mě štve AT team
Článek napsal ArryasCZ

Zdravím , jsem tu a mám hodně otázek , ale hlavní otázka je , PROČ SAKRA NEBERETE OHLEDY MA DS ?! Vím , hodně práce a nemáte moc času , ALE BANOVAT LIDI BEZ DŮVODU , NA TO ČAS MÁTE ?! Jako upřímně , čekal jsem od tohoto serveru všechno , ale ne BANDU KIDDŮ !!! Jako určitě po tom dostanu ban , protože Vlastníci serveru a helpeři , dokonce i moderátoři nesnesou kritiku , ale ok 

K tomu mě docere se**e to , že všechno se zamítá hnedka , napíšeš do četu po provokaci , že je ta osoba ženský pohlavní orgán a hnedka dostaneš ban a nedaji ti unban , ok , chápu , ale očividně neumíte nic jiného , než s**t lidi , ale to ještě zvládnu 

ALE DO HAJE NEZVLÁDNU TO PONÍŽENÍ Z TOHO , ŽE TEN SERVER JE FURT , I PO ROCE , STEJNÍ. Nic se nezměnilo , bany se dávaji nevinným lidem , neboli hráčům , všichni musí držet pravidla , až na AT team , a když se to někomu z AT teamu nelíbí , vyhodí ho , a nahradí ho ještě větším Id****m , kterýmu je vše jedno , K***a mě tohle nepřijde ani jako vtip , jo přijde , ale jako dost špatný vtip 

I když dostanu ban , chci aspoň vědět za co , a jestli nic nedostanu , hold , pro mě bude každý v AT teamu jako R****d , co nemá ani ko**e říct někomu , kdo je lepší a inteligentní , že ho nenavidí , díky

PS: Očekávám aspoň jednoduchou a upřímnou odpověď , než dostanu ban , vyjádření AT teamu , chci vidět , jaký bude argument a když nebude , nom , uvidím , co se s tím dá dělat 

x 3

Ptají se mi , zda se mi vyplatí bojovat 

Ptají se mi , proč to nevzdát 

Ptají se mi , kdo vůbec jsem 

Je to jednoduché , jsem spravedlnost 

toď vše 

Před 3 lety

Dobrý den, ArryasCZ.
Děkujeme za příspěvek.
Chcete jednoduché opovědi. Dvě uvedu.
A-Team kidi? Podívejte se podmínky náboru do A-Teamu.
Banovat lidi bez důvodu? Přečtete si pravidla sítě Trenend.

A máte možnost nahlásit kohokoliv do vlákna "nahlašování hráčů", i členy A-Team. Vyplňte to dle předlohy, A-Team se tím bude zabývat.

Děkujeme za názor.

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Roztomilý

Pozrela som sa von oknom. Všetky hviezdy z oblohy zmizli.

 

 

 

 

                       ????

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

dobrý den , pane moderátor , těší mě vaše odpovědi , ale mám bohužel argumenty pro tohle 

Přijmačky na AT team by dal i zaostalej člověk , slušně řečeno , kdo nedostal ban a vaše otázky  jsou pro lidi typu "Hej , budu si dělat to , co chci" jako dělaný a bohužel , musím říci , že prostě AT team jsou kidi a dokonce neumí řešit moc problémy samy a nebo nepomůžou vůbec , takže tak 

nikde jsem nečetl v pravidlech , aby měl někdo povolení dát bezdůvodně ban , to jsem nikde nečetl a do chatu jsem nepsal nic vulgarního , neposílal jsem tam nudies a muj nick name je normalní na určité urovni , takže ty vaše pravidla jsou pouze a jenom "pravidla"

už jsem zkoušel nahlasti helpera a dostal jsem ban na forum , musel jsem doslova měsíc prosit vlastníky serveru , aby mě unbanuly , takže tak , jste zkorumpovaný a nemáte vůbec smysl pro spravedlnost , takže prostě to tak nebude 

a díky za tuto reakci 

 

 

 

Cutie smile , jop vím , je to blbý , ale musím říct to , co si myslím , bohužel 

Ptají se mi , zda se mi vyplatí bojovat 

Ptají se mi , proč to nevzdát 

Ptají se mi , kdo vůbec jsem 

Je to jednoduché , jsem spravedlnost 

toď vše 

Před 3 lety

a k tomu zdarma mě štve ten váš systém , dát ban někomu ban a potom mu nedát unban , dělate si srandu ???? To neznáte pravidlo 3x a dost ?????? Ne , řeknu vám to takhle , vy si myslíte , že jste všechno a že bez vás je srever nic , mylíte se a k tomu , jste postradatelný , vy , Moderátoři a Helpeři , kdyby jste nebyly Zm**i , tak by byl server super ultra top 1 na celé cz sk platformě , ale vy musíte být Zm**i , nom

Ptají se mi , zda se mi vyplatí bojovat 

Ptají se mi , proč to nevzdát 

Ptají se mi , kdo vůbec jsem 

Je to jednoduché , jsem spravedlnost 

toď vše 

Před 3 lety

Jo a chci si promluvit z vaším Helperem PepaRak IDKAFC , protože je vulgarní , takže třeba ho sklidní , když budu zlý i já 

x 1

Ptají se mi , zda se mi vyplatí bojovat 

Ptají se mi , proč to nevzdát 

Ptají se mi , kdo vůbec jsem 

Je to jednoduché , jsem spravedlnost 

toď vše 

Před 3 lety

Arryas ty žiješ?

 

 

                                                        420

 

 

 

PizzaTheBeast

Před 3 lety

žiju , I po pomalu 1000 komentářu a několika banů , žiju a mám sílu

 

Ptají se mi , zda se mi vyplatí bojovat 

Ptají se mi , proč to nevzdát 

Ptají se mi , kdo vůbec jsem 

Je to jednoduché , jsem spravedlnost 

toď vše 

Před 3 lety

lidi novinka , dostal jsem ban za nevhodný nick , takže Arryas Angel of Death je oficialně nevhodný nick , nechápu 

Ptají se mi , zda se mi vyplatí bojovat 

Ptají se mi , proč to nevzdát 

Ptají se mi , kdo vůbec jsem 

Je to jednoduché , jsem spravedlnost 

toď vše 

Před 3 lety

Dobrý večer, ArryasCZ,

děkuji za reakci. I zde na fóru kritizujete A-Team a dokonce o A-Teamu rozšiřujete mylné informace.
Mimochodem SSJČ neobsahuje heslo "kiddi", z tohoto důvodu by jste měl použít české významově správné slovo.
A hlavně zapomínáte, že si Vaše příspěvky čtou všechny věkové skupiny a hlavně ta nejmladší skupina se nemusí od Vás učit nadávat za pomocí ženských pohlavních orgánů.
Přesto platí, že využíváním sítě serverů Trenend souhlasíte s pravidly uvedená na https://trenend.eu/pravidla/ hlavně článek Discord.

Pravopisné chyby ve Vašem příspěvku a Vaše vyjadřování mi napovídá, že nekomunikuju s dostatečně vzdělaným a za své činy odpovědným člověkem, na což se výše v článku odvoláváte.

Prosím, dále nemusíte reagovat, protože se při komunikaci s Vámi cítím strašně starý.
Trest je daný a pokud chcete zažádat o unmute/unban, pak se rozepiště do správného vlákna a dle uvedeného vzoru.

S pozdravem
Takamala

Před 3 lety