Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Troška bezpečnosti na Anarchy
Článek napsal umelainteligence

Dobrý den,

zjistil jsem, že se na Trenend nedá připojit s VPN/Proxy. Ano, chápu to, je to proto, aby zabanovaní hráči neobešli bany, jo, má to smysl, ale co kdyby se dalo s VPN napojit jen na anarchy server? Že by se hráč normálně přihlásil, ale automaticky by ho to portlo na anarchy s tím, že by mu to do chatu napsalo zprávu typu: "Používáte VPN/Proxy, posílám na anarchy server".

Myslím, že by se to hodilo pár lidem (jako mně), který nevědomky něco ukradli nějaké velké crew na anarchy (jedné crew jsem ukradl obsidian a krumpáče, když stavěli nether dálnici lol) a teď kdybych se tam připojil, mám instantní DDoS útok. A VPN by tomu alespoň trošičku pomohla. I když ne úplně.

Protože je to server bez pravidel, tak když tam můžou zabanovaní hráči, tak proč by tam nemohli jít lidi s VPN?

S pozdravem,

umelainteligence

Snad jsem to napsal srozumitelně :D

 

 

 

 

a ano, vim, že se dá vpn taky obejít, ale hůř

x 1

Trpím demencí nejvyššího stupně.

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

dobrá otázka

Užívat si s přáteli a členy Dajmondkrů to je moje Hobby. Nahlašování hackerů a scammerů, to je moje radost
Před 3 lety

Dobrý den,

hráči se skrze náš server nemají jak dostat k vaší IP adrese. Pokud se k ní i tak dostali, žádné DDoS útoky od nich určitě nečekejte, jelikož to v dnešní době není možné. Jestliže se bojíte, kontaktujte svého poskytovatele internetu. AntiVPN nehodláme odstranit ani na anarachy serveru.

Před 3 lety