Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Žádost o členství v AT
Článek napsal stik

-Váš Nick ve hře: Stik

 

-Discord tag: Stik#7260

 

-Na jakou pozici se hlásíte? (Moderátor, Builder)

Hlásím se na pozici Moderátora.

 

-Jak dlouho hrajete u nás na serveru?

Na serveru hraji od 30.12.2020

Aktivně jsem na vašem serveru začal hrát od 30.1.2021

Téměř dva roky u Vás hraji.

 

-Proč chcete být součástí našeho týmu?

Už dlouhou dobu přemýšlím nad touto pozicí, ale zatím se snažím dávat hráče na fóra a tam si s nimi poradíte vy. Chtěl bych se zdokonalit a pomoci Vám tak i serveru i Vám a dalším hráčům řešit jejich problémy scamy aj. Také bych Vám a Vaším Hráčům rád zdokonalil hrání na celé síti Trenend.eu. Hlavně si myslím že Vám chybí nějaký aktivní moderátor jako byla například Lampička.  A také rád dělám dobré skutky a už mi chybí nějaký moderátor který by byl fajn a rád bys pokecal třeba na discordu anebo v chatu na Minecraftu. Mě jen příjde smutné, když se v podmínkách a informacích píše že Vaše žádost bude posouzena do 168 h od založení žádosti. A hráč, který zažádal o pozici moderátora před 1 měsícem stále nebyla posouzena. Nebo když už 5 h nebyl žádný moderátor na fóru online a tomuto by se chtělo vyvarovat. Nevím, ale myslím, že by byl dobrý nápad založit moderátorům nějaké prémie za aktivitu, pro Vás to nic není a módi by se mohli vyhlašovat v nějakém kanálu na discordu to by je také motivovalo být víc a víc aktivnější na serveru a banovat hráče. Chci být tím moderátorem, který tam všem pomůže bude nejvíce aktivní, bude pomáhat hráčům, bude vyřizovat fóra a chci, aby tento server stále pokračoval jako za starých časů bude to pro všechny lepší. Já si přeji, aby tento server se nezbouřil pomalu to tak vypadá podle mě za poslední 3 měsíce žádný moderátor nebyl na Dawnu všichni jsou jen na Oasisu, a to je samozřejmě správně ale také musí řešit i další jako je například Dawn nebo Sacred. Na Dawnu není žádný respekt hráči tam mluví vulgárně nejsou schopni se ovládat a z toho tam pak vzniká hormadný spam. Myslím, že není dobrý nápad, aby neměl immortal cooldawn na zprávy (alespoň na ty tři sekundy by se hodilo) z toho pak vzniká ještě větší spam immortal jak má červenou barvu, tak má respekt, když začne spamovat immortal začnou spamovat další hráči. Já jsem hráč, který vyrůstal na Dawnu a teď začínám hrát na Oasisu. Za mě třeba housing taky by mohl být nějak víc zabezpečen moderátory nepamatuji si kdy byl někdy moderátor na housingu, pokud mu hráč nenapsal, že má nějaký problém jako například já, který Creituberovi napsal, že když mám overlorda a nemohu ničit bedrock. Potom se ničení bedrocku přidalo na Váš obchod sekce zakoupení ničení bedrocku. A vše bylo lepší. Za mě i housing by měl přeci být monitorován módy stejně jako Dawn nebo Sacred. Jestli postoupím do druhého kola dokážu Vám to asi lepé vysvětlit slovně v hovoru než přes zprávy. Jestli mě nedokážete pochopit můžete mi napsat na můj discord tam Vám to dokážu asi lépe vysvětlit. Samozřejmě nedokážu to posoudit nemám moderátory v přátelech a moderátoři používají neviditelnost, takže se mi to těžko posuzuje, ale skoro každý hráč, na koho se portnu na Dawnu tak má zaplé hacky. A to nejen že by měl něco drobného stále to jsou hacky a hacky to také zůstanou. Za mě jsou hacky velmi nepřípustné na Vašem serveru. Když má hráč zapnutou killauru tak je to za mě celkem dost vážné, ale když hráči používají multiauru k zabíjení mobů. To mají za chvilku peníze na všechno. A takto to zůstat nemůže. Třeba každý druhý na dawnu má multiaccount, za mě je to taky nevhodné na Váš server, jste 3. nejlepší server na Československu. Dokážu to pochopit energie je drahá a málo lidí si to nemůže dovolit anebo není čas. Ale stále byste měli zapracovat. Třeba více zvýraznit minimální počet slov v náboru na A-Team hráči si s tím nedají žádnou práci. A to mě na tom mrzí. Myslím si, že hodně moderátorů zapomíná na fórum je tam velmi hodně žádostí a mrzí mě to.

 

-Co má podle vás vybraná pozice na práci?

Pozice moderátora má moderovat server, třeba hlídat na serveru chování hráčů, aby se tam například nevyvrcholil hromadný spam nebo tam nějaký hráč jen tak nezačal nadávat jenom, protože se špatně vyspal. Z toho pak vznikl hromadný spam. Ale hlavně má pomáhat hráčům, aby měli lepší zážitky zde ze serveru, proto je to moderátor. A ještě pomáhat na serveru, pokud je to nutné. Pomáhat lidem, když Vás o něco požádají a také trestat, podvodníky, cheatery a neslušňáky a další hráče, kteří porušili pravidla. A hlavně by moderátor neměl být protivný na hráče, pokud něčemu třeba základnímu prostě nerozumí. Taky by to měl umět vysvětlovat. Velmi dobře jako ostatní členové Admin Teamu. Neměl by být toxický na hráče. Také má na práci jiné činnosti jako je třeba řešení žádostech na fóru, který jsou podstiví a nahlašují stejně jako já.

 

-Proč bychom měli přijmout právě vás?

Jsem komunikativní, pozitivní, spolehlivý. Snažím se pomáhat serveru k lepšímu například děláním různých eventů, aby hráči měli více vzpomínek na tento server a povídali to ostatním kamarádům, jestli by si s nimi taky třeba nezahráli. Snažím se motivovat hráče, že jaký cíl si nastavili tak je dobré, když cílů také dosáhnou. Snažím se co nejvíce na Vašem serveru neslušňáky nahlašovat na fórum. Pomáhat novým hráčům, jak si třeba na začátku vydělat nějaké ty peníze nebo odepisovat na zprávy o pomoc, kde vše postupně vysvětlím krok za krokem, když někdo to nepochopí na poprvé tak jsem schopen jim to vysvětlit jiným způsobem anebo mu to předvést nebo také prodat v /ah. Lidi se mi píšou o pomoc a já nikoho neodmítnu, myslím že to je z důvodu že vlastním tag Kámoš Admina a hráči jsou schopní se mě zeptat na vše co potřebují. Poslední dobou mi hodně píšou, jak je možné, že je někdo okradl na ostrově na Dawnu. Já je nasměruji na fórum nebo na ticket na discordu a tam si s tím pak poradíte vy. Také jim vysvětlím, aby nedávali práva hráčům, kterým nevěří nebo neznají. Na serveru hraji již dva roky, myslím že mám dobrou zkušenost s pravidly na serveru. Jak jsem již psal chci být nejaktivnějším moderátorem na Trenendu a chci, aby trenend jel jako za starých časů.

 

-Kolik času za den budete trávit na serveru v případě, že budete přijati?

Jelikož hraji na serveru skoro 24/7 tak asi od 16:00 do 21:00 - 22:30. O víkendech většinou jenom po obědě, možná výjimečně i před obědem, protože přes den se u nás většinou pracuje. Jinak skoro každý den, co nejvíc kolik bude třeba. Ale to už trávím teď.

 

-Souhlasíte s podmínkami pro přijetí do týmu?

Ano, souhlasím s podmínkami pro přijetí do týmu.

 

-Něco, co byste nám chtěli ještě sdělit?

Ano, přijde mi smutné, že jste 3. největší server v Česku a nemáte vyřešené žádosti o mute už čtyři dny zpět. A tomuto se chci vyvarovat.

 

Děkuji, s přáním pěkného zbytku dne přeje

-Stik

x 21 x 2

Užíj si Trenend -Stik

Před 1 rokem