Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Uživatel nemá žádné přátele.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Statistiky
Celkem threadů
23921
Celkem příspěvků
59947
Uživatelů registrováno
19381
Online hostů
19
Poslední uživatel
D4niel_444
Nikolas_Czz
_iFalge_xx
Hrac
Zde nejsou žádné příspevky.
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Dobrý den, mohli by jste přidat do dawnu větší limit hopperů v /is upgrade? Mám to na max a limit na mým isu je plný, velmi to potřebuju. 
Před 10 měsíci

Ahoj, omlouvám se že píšu přes jiný účet, ale nemohu si vzpomenout na email. Klidně pošlu důkaz že tento nick vlastním.  Nick / Jméno na serveru: _iFalge_x(Člen A-Teamu který udelil ban: ForeverNobody)Platforma: MinecraftDôvod banu: úmyslné poškozování Vaše vyjadrenie/ospravedlnenie: Jelikož jsem se chtěl dneska ráno přihlásit, dostal jsem ban navždy. Nevím proč, ani za jakého důvodu. Včera jsem nenapsal nic zlého, stavěl jsem si svůj svět a dneska ráno mi to takhle všechno zkazí. Včera jsem si koupil rank Immortal, proč bych plýtval mýma penězma a hnedka poškozoval?  A koho jsem poškozoval? Rád bych aby se tato zpráva dostala Admin Teamu, protože nevím ani MÁK co se to k sakru děje. Poprosím o unban. Předem děkuji :)
Před 1 rokem

Nový/Starý nick: _iFalge_x/Nikolas_Czz  Originální minecraft účet: Ano Důkaz o vlastnictví: https://ctrlv.cz/AVwu Věci k převodu: Rank Elite,Tokeny,Peníze,Residence na survivalu Dobrý den, prosím o převedení mého účtu na síti Minecraft serverů Trenend.eu, jelikož jsem si zakoupil Originální Minecraft na jiný účet. Děkuji.  
Před 1 rokem

Nick: Nikolas_Czz Originální minecraft účet: Ne Důkaz o vlastnictví: https://ctrlv.cz/WsHE Dobrý den, někdo se mi dostal na účet a zapnul AutoLogin. Jak víte, je to pro origa a pokuď to zapnu bez originálního minecraft účtu, nepřipojím se k vám na server. Což mně velmi mrzí. Dáte mi ho prosím pryč? Děkuji :)
Před 2 lety