Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Než znovu dostanu ban prosím o přečtení
Článek napsal Tucker Wayne

Nick: TuckerWayne

Discord: TuckerWayne#0599

Forum: https://forum.trenend.eu/profile/TuckerWayne/

Kým byl trest udělen: Console,Leyji (nejsem si jistý)

Platforma: Minecraft server,Discord,Forum

 

 

Je to už nějakou dobu, ano porušil jsem pravidla, a znovu porušují neboť zde na fórum mám ban.. Ale za zkoušku nic nedám...

 

Ano, uznávám, udělal jsem chybu, dost velkou chybu.. a již jsem se z toho ponaučil..

Zveřejňovat jména Majitelů nebo jméno bývalého Hlavního helpera byla ta největší kravina co jsem mohl udělat...

 

Zneužívání multiacc, k tomuhle se chci vyjádřit takhle, měl jsem povoleno hrát na 2 účtech neboť jsem byl v Admin Teamu.. V tu chvíli jsem si ale neuvědomil že vlastně porušují pravidla tím že jsem na jednom SkyBlocku a jeden vlastním..

 

Nevím přesně za co je třetí důvod banu ale myslím že to byly pomluvy.. Ano uznávám říkal jsem že TrenEnd je server na ho... Ale to jsem stáhnul zpět a pár lidem jsem i po banu tento server doporučil..

 

Vím že jsem se zachoval jako blbec... A ban je právem 

 

Jen si chci zavzpomínat na staré časy i když mě stejně většina lidí pošle do háje, nebo už tam nehrají s kým jsem tam hraval

Od banu uplynolo 23 měsíců tedy 2 roky..

 

Discord: 

Na discord mám ban z důvodu že jsem posílal commandu do pokecu, no když jsem si to uvědomil tak už někdo z AT mi dal ban..

 

Pokud by byla možnost unbanu tak bych byl nesmírně vděčný a věřím že tohle by se už neopakovalo... Nicméně jsem o 2 roky starší a rozumnější a ze svých chyb jsem se poučil 

 

x 4 x 2

Už se tu neukážu :) Jen jsem zkoušel unban takže fajne, no najdu lepší servery :D

Před 1 rokem

Zdravím,

opakovaně jste porušil pravidla, délka i forma trestu odpovídá vašemu provinění, zamítám.

x 2

Time doesn't heal anything, it just teaches us how to live with pain.

 

Před 1 rokem