Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Uživatel nemá žádné přátele.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Statistiky
Celkem threadů
23923
Celkem příspěvků
59949
Uživatelů registrováno
19381
Online hostů
18
Poslední uživatel
D4niel_444
Are_You_Ok_
Are_You_Ok_
Hrac
Zde nejsou žádné příspevky.
Instagram
_ivankoo__
Discord
Andyien#7028
Nick hráče, který porušil pravidla: ahoj_kara_bro Pravidlo, které hráč porušil: Nepovolený item v hráčskej aukcií, alebo aspoň to tvrdil že je og Platforma: Skyblock Sacred Důkaz:     1. https://ctrlv.sk/47B2      2. https://ctrlv.sk/RvNo Případné upřesnění nahlášení hráče: Hráč napísal, či niekto nekúpi item ktorý ukázal do chatu. Zaujalo ma to aj keď som nevedel o čo ide, ale keď hráč napísal že je to og, tak som to chcel. Dohodli sme sa na cene a dal to do /ah. Viem že og/bugle... itemy nemôžu byť v /ah tak som si to screenol. Nevyznám sa do týchto vecí, lebo nehrám na trenende moc dlho, ale keď povedal že to je og a dal to do /ah tak som to sem musel dať.
Před 2 dny

Zdravím, Myslím že by bolo dobre pridať do slimefunu buildera, fungovali by to na princíp Fishermana alebo Butchera, ale by vedel postaviť blocky ktoré mu dáme. Vedel by sa pohybovať a stavať blocky pod seba alebo vedľa seba. Bol by Advanced (Builder) a Empowered (Builder). Rozdieľ v nich by bol že advanced by mal menšiu kapacitu blockou (napr. 18 stackou ) a by byl pomalší, ale Empowered by mal kapacitu 27 stackou a bol by rýchlejší. Poháňalo by to Uranium / Boosted Uranium. Vedel by stavať iba plné blocky, a pod blockem ktorý stavia by musel byť block aby to nebylo moc op. Ak sa vám to páči tak mi odpíšte, a môžme sa viac o tom pobaviť. Ďakujem, Are_You_Ok_ .
Před 5 dny

Nick hráče, který porušil pravidla: skyczlolko Pravidlo, které hráč porušil: Fake info Platforma: Skyblock Planet Důkaz: https://ctrlv.sk/NgPs Případné upřesnění nahlášení hráče: Hráč mi povedal že scamujem, pritom som s nim ani neurobil obchod
Před 9 dny

Nick hráče, který porušil pravidla: Filip_The_Bro, samko452, deez_nuts, No_No_Yes Pravidlo, které hráč porušil: Podozrenie na duple itemy Platforma: Survival Oasis Důkaz: https://ctrlv.tv/vrxn Případné upřesnění nahlášení hráče: Mám podozrenie na pár hráčov čo som spomenul, že prodávajú v /ah dupe veci. 
Před 1 měsícem

Nick hráče, který porušil pravidla: Filip_The_Bro Pravidlo, které hráč porušil: Podozrenie na duple itemy Platforma: Survival Oasis Důkaz: https://ctrlv.sk/EAai Případné upřesnění nahlášení hráče: Dobrý deň, kúpil som od hráča "Filip_The_Bro" 64x Křídlo chiméry za 80k z hráčskej aukcie. Kúpil som to, lebo som si myslel že keď to je mcMMO item iba za 80k, tak to sa vyplatí. Potom ako som to kúpil tak som sa hráčov pítal na cenu, ale dozvedel som sa že to môže byť dupnuté, lebo vraj to niektorý hráči dupuju a dávaju do /ah. Súradnice chestky sú : -25737, 69, 23320 Budem rád ak sa mi ozvete či itemy boli dupnute alebo nie. Ak sú dupnute, nič s tým nemám spoločné, a môžte si ich kľudne zobrať. Ďakujem  
Před 1 měsícem