Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Novinka ANARCHY SERVER NEJEN PRO ZABANOVANÉ HRÁČE
Článek napsal ZorTik

SERVER PRO OPRAVDOVÉ HŘÍŠNÍKY

Vydali jsme nový server Anarchy pro zabanované hráče. Jedná se o opravdové peklo Minecraftu a její komunity, nalezneš zde pouze hráče, kteří mají u nás ban. Server je čistě bez pravidel, můžeš tam griefovat, ničit všechno co ti přijde pod ruku, můžeš hackovat a vyvádět podobné hlouposti. Porušování pravidel na našich serverech rozhodně nepodporujeme, Anarchy je však vyjímka.

Na Anarchy server se můžeš dostat jako čístý hráč pomocí příkazu /anarchy

x 12 x 1
I was there, ZorT.
Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

me to tam nejde a rad bych dostal unban

 

x 4 x 2
Před 4 lety

Zdravím, ako vyzerá to zajímavo ale je tu 1. taký menší problém lebo jak je dobre napísané v pravidlách : Nepovolené modifikácia sa trestaju banom. Podla mňa to asi plati na celý server keď dobre tuším? Takže podla mňa vám anarchy služi iba k tomu aby ste zistili kto hackuje a kto využívá nepovolené modifikácie. Ako keď sa já priznám rád by som tam išiel s hackamy ktoré nemám stiahnute ale ani nechcem lebo nechcem dostať ban na dobrý server ako trenend. podla mňa by ste skôr mali urobyť druhý server ktorý služi iba na účel anarchy. Ako já sa v tom nevyznám ale skusím isť na anarchy keď to tam vôbec je ale to s týmy hackamy to mi nesedí. Dobre idem to skusiť :D

x 2 x 1
Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

grodi123456 jednoduché vysvetlenie na to je, že zabanovaní hráči, aj nezabanovaní hráči si tam môžu používať nepovolené modifikace, nejde nám o to aby sme zistili kto ich má a kto nie, hráč ktorý je poctivý a čestný, ten ich nebude používať mimo servera anarchy, takže ho nemôžeme potrestať, kedže nemáme dôkazy.

x 3
Kebyže demencia ľudí kvitne, tak všade po svete máme botanické záhrady.
Před 4 lety

Ahoj tady Davidek66 moc se omlouvám za moji chybu jsem si vědom co jsem spusobil a rád bych dostal unban a omluvit se tomu kdo mi dal ban a teamu kdo vytvořil server : nejlepší server♥️♥️♥️♥️♥️

x 3
Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Ahoj tady Davidek66 moc se omlouvám za moji chybu jsem si vědom co jsem spusobil a rád bych dostal unban a omluvit se tomu kdo mi dal ban a teamu kdo vytvořil server : nejlepší server♥️♥️♥️♥️♥️

x 1
Před 4 lety

Za mne celkem dobré, ale je tam jeden problém. Ještě nevím, jestli někdo ke mně může přijít a zničit mi celou stavbu nebo tak nějak... No, připadá mi i tak trochu, že ten Anarchy je hlavně proto, aby se zjistilo, kdo používá nepovolené modifikace, hacky atd... Ale nevím, možná to tak ani není. Jinak tam byl můj kamarád a zjistil jsem, že on používá nepovolené modifikace, datapacky, hack clienty atd... A to stejné dělá na serveru trenend.eu! Jak jsem říkal, za mne dobré, dal bych pro to 100/100 bodů :).

x 1

Pavel (xPavl22)

Před 4 lety

mohu se zeptat jak se ma nekdo napojit kdiz je kickunty z whilest

 

Před 4 lety

to je super  ta anarchie XD

samy spammerove hackerove kteři prileti ke me a zapnou na me killauru XD

Před 4 lety

Takže když si tam přijdu s hackama tak to vadit nebude? Předpokládám že moderované nebo hlídané to není... Zatím jsem tam byl jen se podívat bez hacků bez ničeho a asi po 10s jsem umřel

Před 4 lety