Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Uživatel nemá žádné přátele.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24973
Celkem příspěvků
61833
Uživatelů registrováno
21172
Online hostů
6
Poslední uživatel
Brian700
MOniii
Monička
Hrac
Instagram
monydzga
Dobrý večer, bohužel, ticket mi založit nejde https://imgur.com/jzJZ4AL   Zde je tedy nápad ⇩    Titulek:  Sněžný biom na Housingu  Zpráva: Čauko, máme tu zimu a Vánoce, se kterými je, i mimo jiné, spojen sníh a tak mě napadla taková tématická věc.  Pár lidí, včetně mě, by to určitě ocenilo. Sněžný biom na Housingu Nápad zní: Při nastavení biomu "ice flats" v /menu by začlo sněžit a nemuselo by se zasněžovat růčo celá parcela (nechci používat sněhuláky, každej je hned zabíjí), kór když tam má někdo obří plochu jako já, tak je to prostě nesmysl. Poté, při nastavení biomu na "desert" by sníh po nějaké době zmizel. A s tím je bohužel spojen problém.. Ano, biom sice nastavit jde, ale projeví se pouze na malinkatém místečku (cca 10x10 bloků) vzadu daleko po pravé straně za spawnem, kde je to bohužel prd platný. Pro funkčnost by bylo potřeba biom rozšířit na celou velikost parcely, včetně parcely bez regionu. 
Před 1 rokem

https://imgur.com/KD5zjbc
Před 1 rokem

Ahoj, 21.12. 2022 v 18:00. 
Před 1 rokem

Platforma: Discord (jméno Monydzga#83xx)Popis chyby: Nejde mi přispívat do #nápadyDobrý den, již delší dobu mám problém s TE Discordem. Nejde mi nic přidávat do #nápady. Kliknu klasicky na #založit-nápad ➜ Vytvořit nápad, vše vyplním dle formuláře, kliknu na odeslat a zobrazí se mi zde vyscreenovaná zpráva.Počkat několik hodin, nebo zkusit to v jiné dny nepomáhá. Psala jsem třem kamarádům, ať tam zkusí něco přidat. Jednomu se to v pohodě odeslalo, dalším dvoum bohužel bez výsledku se stejnou zprávou. Screen zde: https://imgur.com/pBREBTPTato zpráva je tam pouze do doby, dokud nepřejdu do jiného kanálu, nebo  z discordu nepřepnu někam jinam, poté zmizí.Děkuji.
Před 1 rokem

Server:     Survival OasisSouřadnice truhly:    -7299 46 1949Seznam předmětů:            10x         Cargo Node (Input)            4x          Medium Energy Capacitor
Před 2 lety