Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Rozloučení - Ethxrnity
Článek napsal Ethxrnity

Tohle je moje poslední slovo zde na serveru a všech ostatních platformách. Prvně bych moc rád poděkoval Leyji a @ForeverNobody , že byli ochotni mi ukázat TE a vůbec tu ochotu mě dostat do týmu. Na server jsem původně přesně v den svých narozenin přišel díky Forevrovi. Nabídnul mi, že bych se vrátil zpět do mc komunity a začal nově na TE. Jeho nabídku jsem tehdál přijal i přes to, že jsem nečekal nic velkého a věřil jsem, že se jednou pouze o podřadný projekt. Opak byl však pravdou a server mě mile překvapil jeho systém v AT a celkovými požadavky. Během své keriéry jsem potkal kupu úžasných lidí, jako je např. NoxTea a IamPsycho. Také jsem se prvně objevil i na serveru, který je čistě založen na pořádném Survivalu. Začal jsem na pozici Moderátora a tehdy jsem bral svou pozici na lehké váze a občas jsem raději hrával jiné hry namísto práce zde v týmu. Avšak při povýšení na Helpera jsem začal svou práci brát pořádně a začal jsem se více snažit. Moje snaha mě však doběhla a já si tak nakonec zavinil vyhození z AT a definitivní konec zde na TE. Pravda bohužel někdy bolý. Strašně moc bych chtěl poděkovat svým bývalým kolegům, kterými jsou TuckerWayne, Azrealix, DigesCZ, Dubinek, FrozenMaxa a hlavně můj šéf Forever. Leyji bych moc rád poděkoval, že mi dala šanci ji pomáhat při designu novinek, zpráv a celkově při reworku celého Discordu, který byl v příšerném stavu. Dále bych rád poděkoval IamPsycho, že byla ochotna si se mnou kdykoliv pokecat a ulehčit mi tak těžké dny plných problémů a žádostí hráčů. Z hráčů bych strašně moc poděkoval Kilmenovi, Naty2804, Motorka18, Ardno, Lampicka1535, NoxTea a Lukorkovi, že byli vždy ochotni si se mnou třeba jen na chvilku pokecat a ulehčit mi tak den. Všem ostatní děkuji též a osobně doufám, že váš co v nejbližší době zase někdy uvidím. Samozřejmě bych taky rád poděkoval strejdovi Andymu za rady ohledně mého připojení, ale to už je jiný příběh.

x 13

29/12/2019 - 6/3/2020

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

<3

Před 4 lety

Jak bych to... Ethx je keks <3

Před 4 lety

I my ti děkujeme.:)

x 1 x 1
I was there, ZorT.
Před 4 lety

Za mě udělali chybu že tě vyhodili z týmu jelikož ty jsi byl ten normální co dokázal udělat pořádek.. 

  Kvuli keliance máš '' vyhazov '' i když zjištuju od ostatních hráčů, nikdo jí nějak extra nemusí a všichni šli na tvou stranu

Dala mi ban na 7 dní kvuli 10ti minutám ve kterých jsem měl zaplý autoclciker i když  vím že je to proti pravidlum nenechala si to vysvětlit.. Několikrát jsem se jí omluvil požádal o unban a nedostal jsem žádnou zpětnou vazbu, na forum mám 3 dny nevyřízenou žádost. Tobě když člověk napsal měl nejméně do hodiny zpětnou vazbu.. AT by se měl zamyslet koho má v AT protože za mě kilmen a kelianka nejsou dobrá volba, o tom jsem se bavil s tvýmy bývalými kolegy avšak já v AT nejsem tak do toho nemám co mluvit 

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Ted na serveru bude zmatek,

Ty jsi jako jeden zmála helperu uměl udělat pořádek celkem se bojím co se bude dít v AT i na serveru

Jinak jsi best ! :D

 

Před 4 lety

@Voliker u kelianky máš možná pravdu ale u kilmena to byl dobrý tach : )

 

Před 4 lety

To že jste ho vyhodili tak jste proti sobě poštvali polovinu hráčů na serveru.

Mám rád pizzu

Před 4 lety

Přesně

 

 

Před 4 lety

chudák Ethxrnity 

 

Před 4 lety