Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Anarchy Duplikování
Článek napsal Sebaeu376

Dobrý den na /anarchy nefunguje duplikováni.Ve scoreboardu je napsáno Server hrisniku,Bez pravidel.Podlemě by to mělo být povoleno.Hodně hráčů by to ocenilo.Bez toho duplikováni to je jak Survival.Duplikování do anarchy serveru patří.Nevím co víc napsat promiňte.Už více hráču to tu řešilo.

 

-S pozdravem Sebaeu376 😇

 

 

x 3
Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

pravda

navíc je tam mega dobrej anticheat že nejde ani lítat s elitrou

x 2 x 1
Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

čau anarchy je death server poprosím o povolení duplikace protože kdyby nikdo nemel věci určitě hodně hracu by nadobro od toho serveru odešli a anticheat z fly neni spatny to mě nevadí ale když tam zakážete cpvp a mega se to buguje měli byste se zamyslet co děláte a nedostávat random kick když afkuju fakt nenormální dal bych tam anticheat na lag machine než na nějaký debilní dupe hráči by neměli žádné věci tak se prosím zamyslete 

 

s pozdravem RicakUf23

x 2
Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Když člověk ví a umí, dokáže duplikovat i na serverech, kde zabezpečení neberou na lehkou váhu... 

x 4
....        časy se mění, stejně jako lidi. MINECRAFT je jen hra, a tou také zůstane...
. .  7.6.2020- Builder first fail, 2.8.2020- Builder second fail, 9.9.2020- Builder
unsolved, 4.6.2021- Builder
. . . 16.9 - 28.11.2020 Mod, 26.2.2021- now Mod
BAF ♡ 
Před 3 lety

ElytraFly, dupe apod. jde všechno na pohodu, jen to musíš umět a mít správnej klient. Ví to jenom pár lidí, nebudem to ukazovat dětem, co tam hrajou chvíli a snaží se napodobit něco, co jsem nedavno napsal já ( s tím rozdílem, že jsem napsal o obtížnost HARD a jsem rád, že nám bylo vyhověno )

x 1
Před 3 lety

Dobrý den,

tak povolíme klasické duplikační bugy a zachvilku anarchy nebude existovat)

Před 3 lety