Nejsi přihlášený!
Pro plné využití našeho webu se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Uživatel nemá žádné přátele.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Statistiky
Celkem threadů
21490
Celkem příspěvků
54747
Uživatelů registrováno
17904
Online hostů
10
Poslední uživatel
Doomak
Allcaro
Allcaro
Hrac
Zde nejsou žádné příspevky.
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Právě přemýšlím, narozdíl od lidí jako jsi ty Martinecko :D Hlavně že píšu aby jste tu nepsali kraviny a zrovna ty jednu napíšeš, ČTI si pořádně věci, v životě se vyhneš hodně problémům, ale zase to chápu, protože pochybuju že máš dochozenou základku s tímhle co jsi napsal  
Před 9 měsíci

Zdravím,  Všiml jsem si, že po mé a kamiho žádosti o přenastavení serveru se tu objevilo tolik zbytečných doporučení, že se divím že to ještě někdo řeší. S prominutím, Vaše nápady na "zlepšení" jsou naprosto zbytečný a kolikrát naprosto nelogický. To, že to jednou vyšlo neznamená, že to bude vycházet pokaždý Allcaro, M&A . O co je blbost žádat?  Zvětšení borderu, odstranění anticheatu na fly, dupe glitche, boat fly, povolení elyter a téměř všechny zakázané věci, dokud nemáte INTELIGENTNÍ DŮVOD o to napsat a to, že napíšete "Měli by jste se nad sebou zamyslet" nebo "Je To SeRvEr BeZ pRaViDeL" je to NEJHORŠÍ odůvodněni co ze sebe můžete vy()lejt. Takže Vás prosím, kdo nerozumí anarchy, nehraje tam dýl jak měsíc a nemá někoho, kdo se vyzná, (napsal bych to sprostě, ale nebudu :D) vykašlete se na to a nepište NIC, děkuju.  
Před 9 měsíci

Musím uznat, že worldborder je malý, ale jak uvedl Leyji, vyjde to na hrozně draho. Je zbytečnost dělat větší border, když se tam děti střídají jak ponožky. Moje stashky ( a ostatních hráčů ) vydržela víc než měsíc a to je dost dlouho, musíš si to prostě umět schovat a neportovat si tam lidi. Zase je pravda, že když basehuntím, spoustu chunků je nevygenerovaných, ale to neznamená že to neleze do kapsy. Například pro srovnání, 2b2t má servery v New Yorku ( kde bydlí údajně i Hausmaster ) a brzo se úložiště přiblíží k 0,5 petabitů, což je neskutečně moc dat a jediný z čeho to tahá je, když si hráči měsíčně koupí priority queue za 20 dollarů.
Před 9 měsíci

ElytraFly, dupe apod. jde všechno na pohodu, jen to musíš umět a mít správnej klient. Ví to jenom pár lidí, nebudem to ukazovat dětem, co tam hrajou chvíli a snaží se napodobit něco, co jsem nedavno napsal já ( s tím rozdílem, že jsem napsal o obtížnost HARD a jsem rád, že nám bylo vyhověno )
Před 9 měsíci

Dobrý den, Mám prosbu, která již tu byla nejspíše parkrát zmíněna, bohužel jsem nenašel žádnou zpětnou vazbu, proto jsem se rozhodl Vám napsat. Moje prosba spočívá v tom, zda by nešla obtížnost na Anarchy serveru změnit na obtížnost Hard. Vím o restartech, redstone bomberech apod., ale nemyslím si, že zrovna obtížnost v tom má nějakou roli. Pokud samozřejmně to nějakou roli má, chtěl bych Vás poprosit o vysvětlení. Z mého pohledu jde jen o obtížnost a jak jsem již zmínil, znovu dle mého pohledu tento element má vliv pouze na damage a spawnování mobů. Spousta starších hráčů kvůli tomu odchází a je jen otázkou času, kdy to znovu padne.  Přeji hezký zbytek dne, Allcaro, team M&A
Před 9 měsíci