Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Vyřešeno Obtížnost
Článek napsal Allcaro

Dobrý den,

Mám prosbu, která již tu byla nejspíše parkrát zmíněna, bohužel jsem nenašel žádnou zpětnou vazbu, proto jsem se rozhodl Vám napsat.

Moje prosba spočívá v tom, zda by nešla obtížnost na Anarchy serveru změnit na obtížnost Hard. Vím o restartech, redstone bomberech apod., ale nemyslím si, že zrovna obtížnost v tom má nějakou roli. Pokud samozřejmně to nějakou roli má, chtěl bych Vás poprosit o vysvětlení. Z mého pohledu jde jen o obtížnost a jak jsem již zmínil, znovu dle mého pohledu tento element má vliv pouze na damage a spawnování mobů. Spousta starších hráčů kvůli tomu odchází a je jen otázkou času, kdy to znovu padne. 

Přeji hezký zbytek dne,

Allcaro, team M&A

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Dobrý den velm  pěkná žádost bohužel nejspíš bude zamítnuta důvod : Každá dobrý nápad který se týká anarchy i kdyby byl nejlepší je špatný  . zkoušel jsem to už víckrát i s 2 rukou. Tu přidali až poté co (-----) začal shazovat anarchy. A navíc nejspíš trenend baví kazit i jednoduchou věc jako je anarchy.

 

_CHEATER_PRO was here

x 1
Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety
PRO_GAMER:

Dobrý den velm  pěkná žádost bohužel nejspíš bude zamítnuta důvod : Každá dobrý nápad který se týká anarchy i kdyby byl nejlepší je špatný  . zkoušel jsem to už víckrát i s 2 rukou. Tu přidali až poté co (-----) začal shazovat anarchy. A navíc nejspíš trenend baví kazit i jednoduchou věc jako je anarchy.

 

_CHEATER_PRO was here

Čo trepeš? Anarchy proste nieje podporovaný server, tak preto

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

"Čo trepeš? Anarchy proste nieje podporovaný server, tak preto" Mohu snad za to že A-team zkazil anarchy , ty jsi asi anarchy nikdy nehál co LOL. (je to vidět no) a za 2 nikdo po nich nechce aby tu anarchy podporovaly (nevím tedy na co ji dělali úúú) já bych chtěl aby opravili to co zkazili .

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Vyřešeno.

Před 3 lety