Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Jen takový nápad
Článek napsal velkecavo1

Máte vy rozum? Uvedomujete si aké zväčšenie lagov by to spôsobilo?

x 1

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

Nesouhlasím

Před 3 lety

S čím prosím ťa? S pravdou? Dobre vedieť. Tie spawnery boli spomalené najmä kvôli záťaži

x 1

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

Lagovalo by to server a každou hodinu by padal... Nesouhlasím z nápadem 

 

x 1 x 1

Jsem rád, když hrači dodržuji pravidla😄

Naopak nesnáším scammery,hackery, atd...😒

Před 3 lety
lukromek1:

Lagovalo by to server a každou hodinu by padal... Nesouhlasím z nápadem 

 

jj

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

Pan BrawlCraftMC věřím že kdyby to lagovalo že by to náš schopný A-Team by to vyřešil, i kdyby ne, a spadl by server každou hodinu  tak by to bylo skvělé. Pamatuji si když tam byl Range na spawnerech a server se Nelagoval! Myslím že by se to dalo nějak vyřešit, ale kdyby se to už lagovalo tak i tak by si to hodně lidí vychvalovalo a myslím že by to hodně lidí i ocenilo. <3

Před 3 lety

Souhlasím, když tam přidaj Range tak tam bude mnohem více lidí a já věřím že se jim podaří ho tam přidat bez následů s Lagami. Vím že tam kdysi dávno Range byl a vvůbec se to nelagovalo věřím že se to podaří i v této situaci.

Před 3 lety

a mám jednu otázku, jakto že na Sacredu může být 20k spawneru a Range ale na Skyblock Dawn ne ? blbost trochu

Před 3 lety

Souhlasím s tím dříve to bylo super teď už je vidělavani hard a kdo nema už full postavenou farmu nebo hodně peněz v bance nemá šanci si vidělat

x 1
Před 3 lety

Souhlasím s tím dříve to bylo super teď už je vidělavani hard a kdo nema už full postavenou farmu nebo hodně peněz v bance nemá šanci si vidělat

x 2
Před 3 lety