Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Môj názor na TrenEnd AT 2.0
Článek napsal BrawlCraftMC

To uznávám že to tak vypadá, ale nemusíte si to brát tak špatně, třeba to nemyslel tak jak jste si to pochopili.

                  #####            # 
               !########!          ##!
            !########!               ###
         !##########                  ####
       ######### #####                ######
        !###!      !####!              ######
          !           #####            ######!
                        !####!         #######
                           #####       #######
                             !####!   #######!
                                ####!########
             ##                   ##########
           ,######!          !#############
         ,#### ########################!####!
       ,####'     ##################!'    #####
     ,####'            #######              !####!
    ####'                                      #####
    ~##    ❤ 2.4 - 2021 ❤                       ##~
Před 3 lety
PozorNato:

Screeny si viem aj ja spravit a posielat sem ešte k tomu orezané aby nebolo vidieť huzuni :D rodičov som ti nikde neurážal :DDDD a  v realite by som ti to kludne povedal do očí bez hanby :D toto čo tu vypisuješ je totálne trápne a všetci to vidia tak sa preber a uvedom si to v tej makovici :DDDD

Toto by sa dalo brať ako propagácia hack clientov pozor na to pán PozorNato :) Keby ťa to zaujímalo tie screeny mám od jednej osoby a niesu moje :DDD ale myslím že asi vieš o koho ide, dotyčná osoba ktorá ho poskytla je aj na screene... Tak bez hanby by niečo také povedal len úplný psycho no... niečo na tom bude... Ďakujem, ďakujem, veľký potlesk, nič lepšie ako rekty z roku 2015 nemáš v tom svojom neoprášenom rozumu? Asi niečo, aká smola, musím si vytrpieť tieto staré no :(

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

Názor si môže vyjadriť kto chce pokiaľ to nezasahuje do ľudských práv napr. niektoré ideologie, ale to vy komunistická crew s kingom nepochopíte čo? Ak slobodný názor na celý team berieš ako vtieranie sa niekomu, v skutku ľutujem tvoju výchovu...

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

Názor môže človek prejaviť a je to len na ňom, či ho prejaví, a tomu taký "pajác" ako ty nemôže zakázať...

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

Ale i tak to skôr píšeš preto lebo pepu neznášaš :) Ty nevďačník jeden... vieš ty vôbec oceniť jeho ťažkú prácu? Pepa chodí do práce v realnom živote, má svoje starosti a povinnosti, a k tomu musí riešiť nahlásenia, unabny atd, a taký nevďačníci ako ty, to neocenia lebo nevedia aké to je

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

A prosím pekne na čo by mi vtieranie sa bolo? :) Na slávu? nie Na obľúbenosť snáď? nie, tak mi to vysvetli pán múdry 😉

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

V prvom rade sa nauč používat tlačítko upravit pretoze to vyzera ze si dostal autisticky zachvat :D To ze pepa vykonava tažkú prácu je jeho problém načo je hlavný helper ked nikoho pod sebou nemá aky to ma zmysel? vysvetli mi to teda ked sa tak vyznáš a zožral si mudrosť sveta načo je hlavny helper ked nema nikoho koho by mohol viesť? kdo to vymyslel? :DDD Kazdy kdo ma trocha zdravého rozumu to vidi rovnako iba klaun ako ty to nevie dokola pochopit :D Sam ked som si pisal s modom Fremr tak povedal ze je ich velmi málo a bolo by dobré keby niekoho ešte prijali tak kde je problém? Keby si pepa dal pod seba nejakych helperov ktorý by riešili takéto prkotiny tak by mal o dosť menej práce :D Hraješ sa na velkeho frajera aj ked neviem načo dobre poznám týchto hrdinov cez internet keby sme sa stretli v realite tak by si sa tváril inak ani drzy by si zrazu nebol neviem čo si namne honíš ego ale chapem ze mas pubertu a plieska s tebou cize je to ok 😉 Aj typek podomnou napísal aby si im neliezol do prdele :) Tak neviem čo stále vyvolávaš vojnu.

Prešiel som plno serverov a všade je fungujuci helper team ktorý zo sebou komunikuje a pracuje vždy je napr. 5 helperov a 1 hlavný helper ktorý rieši podstatné veci tak neviem prečo to neni tak aj tu :) Ver tomu že by bol pepa spokojnejší keby miesto 50 príspevkov mal iba 10 :)

Ked sa pozrieš do zrkadla tak tam uvidíš Pajáca 😎 Všetky tvoje pokusy uraziť ma ti vobec nevyšli tak nabudúce ti to možno výjde. Za všetkym čo som napísal si stojím a tvoje lacné názory a urážky ma nepresvedčia skús miesto urážanie ludí isť aj občas von a prejsť sa lebo ti už začina prepínať. Co sa tyka mojej vychovy bol som vychovaný v slušnej rodine takže sa staraj o tú svoju vychovu lebo tá zrejme zlyhala. Jedine štastie čo mám je to že všade stretnem blbca ktorý sa hraje na múdreho a pritom si nevie ani zaviazať šnurky na botách. Ako sa vraví múdrejší ustúpi a blbec ostane takže  nemienim s tebou dalej komunikovat pretože by to skončilo zbytočnou hádkou a načo si zase robit problemy? 😉 Ajtak všekto čo napíšem nevieš pochopiť a prijat stále si trepeš svoje hlúposti ktoré nedávajú zmysel. Napíš ked naberieš trochu rozumu ale neviem či to ešte stihneš za tento život.

Pekny večer ty internet hero 🤡

x 1

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety
PozorNato:

V prvom rade sa nauč používat tlačítko upravit pretoze to vyzera ze si dostal autisticky zachvat :D To ze pepa vykonava tažkú prácu je jeho problém načo je hlavný helper ked nikoho pod sebou nemá aky to ma zmysel? vysvetli mi to teda ked sa tak vyznáš a zožral si mudrosť sveta načo je hlavny helper ked nema nikoho koho by mohol viesť? kdo to vymyslel? :DDD Kazdy kdo ma trocha zdravého rozumu to vidi rovnako iba klaun ako ty to nevie dokola pochopit :D Sam ked som si pisal s modom Fremr tak povedal ze je ich velmi málo a bolo by dobré keby niekoho ešte prijali tak kde je problém? Keby si pepa dal pod seba nejakych helperov ktorý by riešili takéto prkotiny tak by mal o dosť menej práce :D Hraješ sa na velkeho frajera aj ked neviem načo dobre poznám týchto hrdinov cez internet keby sme sa stretli v realite tak by si sa tváril inak ani drzy by si zrazu nebol neviem čo si namne honíš ego ale chapem ze mas pubertu a plieska s tebou cize je to ok 😉 Aj typek podomnou napísal aby si im neliezol do prdele :) Tak neviem čo stále vyvolávaš vojnu.

Prešiel som plno serverov a všade je fungujuci helper team ktorý zo sebou komunikuje a pracuje vždy je napr. 5 helperov a 1 hlavný helper ktorý rieši podstatné veci tak neviem prečo to neni tak aj tu :) Ver tomu že by bol pepa spokojnejší keby miesto 50 príspevkov mal iba 10 :)

Ked sa pozrieš do zrkadla tak tam uvidíš Pajáca 😎 Všetky tvoje pokusy uraziť ma ti vobec nevyšli tak nabudúce ti to možno výjde. Za všetkym čo som napísal si stojím a tvoje lacné názory a urážky ma nepresvedčia skús miesto urážanie ludí isť aj občas von a prejsť sa lebo ti už začina prepínať. Co sa tyka mojej vychovy bol som vychovaný v slušnej rodine takže sa staraj o tú svoju vychovu lebo tá zrejme zlyhala. Jedine štastie čo mám je to že všade stretnem blbca ktorý sa hraje na múdreho a pritom si nevie ani zaviazať šnurky na botách. Ako sa vraví múdrejší ustúpi a blbec ostane takže  nemienim s tebou dalej komunikovat pretože by to skončilo zbytočnou hádkou a načo si zase robit problemy? 😉 Ajtak všekto čo napíšem nevieš pochopiť a prijat stále si trepeš svoje hlúposti ktoré nedávajú zmysel. Napíš ked naberieš trochu rozumu ale neviem či to ešte stihneš za tento život.

Pekny večer ty internet hero 🤡

V prvom rade, sa nauč, čo autizmus vo všeobecnosti znamená, inak by si to tu asi nenapísal :D Jeho problém? Si ty normálny? Robí to plne dobrovoľne a zadarmo, a potom taký frajeri za klávesnicou resp. nevďačníci, vedia len hatiť, ale poďakovať sa nie čo? A vraj že pochádzaš zo slušnej rodiny xddd. To by si sa najprv nemohol s crew aj kingom, navážať do mojej rodiny celkovo kekw. Asi ti nedošlo, že Pepa nemá pod sebou nikoho, pretože všetci odišli. Satanist sa išiel venovať svojmu nemenovanému serveru, Takamala tiež odišiel, resp. tak trochu ho vyhodili... Mal pod sebou kolegov, a kedže odišli, vyzerá to tak, ako si to tvoj mozog myslí 😉. Asi nevieš že Pepa sa stal Hl. Helperom po tom, čo ForeverNobody odišiel. Mňa také pomenovanie "klaun" nemôže uraziť ;) Niečo sofistikovanejšie a menej ohranejšie nemáš čo? No to je mi ale smola :( Oprav si chyby najprv, dobre? :D Prosím pekne, problém pri naberaní, je celkom očividný, ba až do oči-bijúci. Pokiaľ nemáš nejaký problém so zrakom, a vieš si pozorne prečítať všetky prihlášky, asi zazrieš že drvivú väčšinu, písali pajácovia, ktorí nemajú žiadne skúsenosti, gramatické chyby v každom druhom slove, a o ich slabom zraku, že si nevedia prečítať vzor a min. počet slov, už ani nehovoriac. Na nikoho sa nehrám, ale ďakujem za kompliment 😂. No keby si sa stretol v realite, tak by si sa bez hanby neopovážil navážať sa, do kohokoľvek rodiny s "múdrym" hlasom :DD "Ked sa pozrieš do zrkadla tak tam uvidíš Pajáca 😎" škoda, veľká škoda, že tento rádoby "rekt" tak z roku 2015, a tvoja snaha urobiť zo seba frajera, aj tým emoji aj vetou, v nádeji, že ťa budem brať vážne, ti ako si nevyšla no, asi čítaš nejakú tvoju vlastnoručnú príručku o rektoch, ktorá je taká out-dated, ako tvoje myslenie 😂 A to nieje žiadny "rekt", ale fakt :DDD Ego si nemám za potrebu honiť, i keď ty to tak nevidíš, mám ho nízke narozdiel od tvojho (ega) :D A že mi nevyšli urážky na teba? Hmm, to bude asi tým, že ja ťa ani neurážam, ba sa o to ani nesnažím, narozdiel od teba, a tvojho kamaráta Kinga že ano 😉 Stoj si za svojim názorom, vidíš snáď niekoho, kto by ti v tom bránil? Že lacné názory xddd. Názor ma u každého človeka na planéte rovnakú váhu, ale to vás niekde na prvom stupni ZŠ, asi neučili o sociológii, či demokracii že? Von chodím pravidelne no, buď to na prechádzku či COVID testovania, alebo športom vo voľnom čase ;) No zákaz vychádzania - no nvm nvm :DDD Ešte k tej tvojej "výchove", ak sa to teda vôbec výchovou dá nazvať, čo mala prosím ťa pekne, znamenať toto ---> https://ctrlv.cz/1m6B ? Že vraj sa vás chcú zbaviť, ešte k tomu ten prekrásny prostredník si dodal, no tomu teda ja hovorím pevná výchova, od koreňov :DDD Pre tvoju zaujímavosť, tie disliky tam sú, ako reakcie na neslušné chovanie teba :) Pokiaľ to budeš argumentovať tým, že Takamala odpovedal sám sebe na thread, či to, že zemiakovy_rozok je údajne môj kamarát musím ťa sklamať, bohužiaľ... Nie ;) Že nevie zaviazať šnúrky na topánkach xddd. Mal by si získať ocenenie, za ten najpodarenejší vtip, no ak to vtip nebol, úprimne ťa ľutujem no. Jj múdrejší ustúpi, aha tak preto, si sa ma tu snažil urážať nepravdou, že sa niekomu vtieram a potom aby si nevyzeral ako pajác, tak to tu napíšeš, skvelý spôsob ako sa vykrútiť z konverzácie, ešte k tomu keď podkladám logické protiargumenty, položené pravdou a zdravým úsudkom... Že zbytočnou hádkou... Pri písaní tejto frázy, si si vrelo neuvedomil, kto, pod týmto neškodným, threadom so subjektívnym názorom na AT, vyvolal konflikt... Áno ty. A potom kto vyvoláva konflikty 😂 Zmazanie tvojej prvej reakcie na thread ti naozaj nepomôže ;) ---> https://ctrlv.cz/fMkW I keď už len z pomeru chvály a skrytého "hejtenia" niektorých bývalých členov AT, je jasné že o žiadne vtieranie sa nejedná no. Ako som hovoril, slobodu slova a názoru vás asi neučili čo, a potom taký ktorých to neučili, majú reakcie ako ty ;) Načo si zase robiť problémy sa pýtaš? To si sa mal spýtať v prvom rade, sám seba pred tým, než si zareagoval tak, ako je vyššie na screene... "Ajtak všekto čo napíšem nevieš pochopiť a prijat", to platí opačne prosím pekne. Gramatika, diakritika, nič ti to nehovorí? A teraz fakt, nepíšem o preklepoch. Škoda, že ja ten rozum mám, narozdiel od niekoho ako si ty. Za tento život? Ono existuje aj iný život? 😂 "Pekny večer ty internet hero 🤡" Aj ja teba mám rád, internet hero za klávesnicou s maskou klauna xddd. No som vrelo zvedavý, ako ti tvoje neodpisovanie vydrží :D To by bol riadny trapas, sľúbiť niečo, a potom to porušiť.

x 1

Neštvi ma kyde

Před 3 lety