Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Môj názor na TrenEnd AT 2.0
Článek napsal BrawlCraftMC

Začneme vedením serveru

Leyji - ownerka, všetci jej vďačíme za skvelý design serveru a hlavne to čo pre nás robí

ZorTik - owner, ten hlavný, jak z pozície developera aj majiteľa, urobil pre TrenEnd veľa...

ADMIN-team :)

Andy_S - ten ktorý sa vyzná v technike :D
SirYakari - majster v propagácii xd

Helper n Mod team ;)

Bývalý Hlavák ForeverNobody - za jeho prítomnosti sa mu podaril super helper-team :D

Hl. Helper Peparak198279 - helper roku, nikto by to nezvládol lepšie než ty

Ethxrnity - ako ťa len popísať...

Bývalý E. Helper Satanist - tvoja práca a úsilie v teame nezostane neocenené :D najväčší frajer

Bývalý E.Helper xXxDaWexXx, boxeR, P0rky - tí ktorí zneužívali práv...

Bývalý mod Samtheimmortal - moderátor roku, ako ťa len popísať :D

Bývalý mod Takamala - ten z nolifers

Bývalá mod. BoEliret - tvoja práca sa príliš nepodarila, ale nebola si v tejto pozícii nejak zlá...

Býv. mod. ChocolateLP - aj na teba si pamätám :D

Býv. mod. Dubínek_, Azrealix, Fr0z3nMaxa - hmm

Býv. mod. DigesCZ - "kráľ kydov" :D

Býv. mod. TuckerWayne - škoda slov no...

Vďaka patrí aj builder teamu :)

x 1 x 2

Neštvi ma kyde

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Nesnaž sa im liezť do zadku pekne trapné :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

x 1

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety
PozorNato:

Nesnaž sa im liezť do zadku pekne trapné :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tak ty si totálne na.... ešte k tomu kido čo hackuje omegalul :DDDD https://ctrlv.cz/uRHi Cez profily sa dohadujete kedy pojdete z 1. stupňa ZŠ na pieskovisko :DDD Ten tvoj kamarát z whiteangels alebo jakej nepodarenej crew dostal tuto ban tak šiel oxidovať na surv :D a otravuje každého napr. https://ctrlv.cz/oXvq Nevtieram sa nikomu je to môj subjektívny názor ale o tom vás ešte na prvom stupni hádam neučili :DD Vyjadriť svoj názor môže každý pokiaľ to krajne nezasahuje do ľudských práv no. Ale to tá vaša komunistická či boh vie aká ideologická crew nevie však :D Meleš jeden nezmysel za druhým. Tak si to ujasni v hlave Mr. Klaun. Robíš zo seba frajera cez internet za klávesnicou, v talku by ste sa mi vy dvaja ani neopovážili navážať sa do mojich rodičov. Tak láskavo neoxiduj a nerob zo seba voľakého toho. S takým prístupom mi môžeš vieš čo no, pán odporca peparaka a takamaly :D Chodťe si aj s kingom hrať na pieskovisku tu na komunitnom fóre nemáte s takým správaním čo robiť ;)

x 1

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

o pardon zabudol som že vy dvaja ste uctievači ethxa, boxera, dawea, či P0rkyho xddd

x 1

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

je to chyba tvojho milovaného vedenia TE nemali ich zobrať do AT

a ako už týpek povedal nesnaž sa im lezť do zadku 

x 1 x 2

jejo

Před 3 lety
BrawlCraftMC:

Tak ty si totálne na.... ešte k tomu kido čo hackuje omegalul :DDDD https://ctrlv.cz/uRHi Cez profily sa dohadujete kedy pojdete z 1. stupňa ZŠ na pieskovisko :DDD Ten tvoj kamarát z whiteangels alebo jakej nepodarenej crew dostal tuto ban tak šiel oxidovať na surv :D a otravuje každého napr. https://ctrlv.cz/oXvq Nevtieram sa nikomu je to môj subjektívny názor ale o tom vás ešte na prvom stupni hádam neučili :DD Vyjadriť svoj názor môže každý pokiaľ to krajne nezasahuje do ľudských práv no. Ale to tá vaša komunistická či boh vie aká ideologická crew nevie však :D Meleš jeden nezmysel za druhým. Tak si to ujasni v hlave Mr. Klaun. Robíš zo seba frajera cez internet za klávesnicou, v talku by ste sa mi vy dvaja ani neopovážili navážať sa do mojich rodičov. Tak láskavo neoxiduj a nerob zo seba voľakého toho. S takým prístupom mi môžeš vieš čo no, pán odporca peparaka a takamaly :D Chodťe si aj s kingom hrať na pieskovisku tu na komunitnom fóre nemáte s takým správaním čo robiť ;)

Screeny si viem aj ja spravit a posielat sem ešte k tomu orezané aby nebolo vidieť huzuni :D rodičov som ti nikde neurážal :DDDD a  v realite by som ti to kludne povedal do očí bez hanby :D toto čo tu vypisuješ je totálne trápne a všetci to vidia tak sa preber a uvedom si to v tej makovici :DDDD

x 1

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety
BrawlCraftMC:

Začneme vedením serveru

Leyji - ownerka, všetci jej vďačíme za skvelý design serveru a hlavne to čo pre nás robí

ZorTik - owner, ten hlavný, jak z pozície developera aj majiteľa, urobil pre TrenEnd veľa...

ADMIN-team :)

Andy_S - ten ktorý sa vyzná v technike :D
SirYakari - majster v propagácii xd

Helper n Mod team ;)

Bývalý Hlavák ForeverNobody - za jeho prítomnosti sa mu podaril super helper-team :D

Hl. Helper Peparak198279 - helper roku, nikto by to nezvládol lepšie než ty

Ethxrnity - ako ťa len popísať...

Bývalý E. Helper Satanist - tvoja práca a úsilie v teame nezostane neocenené :D najväčší frajer

Bývalý E.Helper xXxDaWexXx, boxeR, P0rky - tí ktorí zneužívali práv...

Bývalý mod Samtheimmortal - moderátor roku, ako ťa len popísať :D

Bývalý mod Takamala - ten z nolifers

Bývalá mod. BoEliret - tvoja práca sa príliš nepodarila, ale nebola si v tejto pozícii nejak zlá...

Býv. mod. ChocolateLP - aj na teba si pamätám :D

Býv. mod. Dubínek_, Azrealix, Fr0z3nMaxa - hmm

Býv. mod. DigesCZ - "kráľ kydov" :D

Býv. mod. TuckerWayne - škoda slov no...

Vďaka patrí aj builder teamu :)

hmm

 

....        časy se mění, stejně jako lidi. MINECRAFT je jen hra, a tou také zůstane...
. .  7.6.2020- Builder first fail, 2.8.2020- Builder second fail, 9.9.2020- Builder
unsolved, 4.6.2021- Builder
. . . 16.9 - 28.11.2020 Mod, 26.2.2021- now Mod
BAF ♡ 
Před 3 lety

@PozorNato když tě ten příspěvek nezajímá tak na něj nemusíš odpovídat, každý má právo mít svůj názor ať už na TE nebo na AT. Já osobně sem nyní na straně BrawlCrafta, podle mě neudělal nic špatného tím že má vlastní názor.

-Ix21

 

                  #####            # 
               !########!          ##!
            !########!               ###
         !##########                  ####
       ######### #####                ######
        !###!      !####!              ######
          !           #####            ######!
                        !####!         #######
                           #####       #######
                             !####!   #######!
                                ####!########
             ##                   ##########
           ,######!          !#############
         ,#### ########################!####!
       ,####'     ##################!'    #####
     ,####'            #######              !####!
    ####'                                      #####
    ~##    ❤ 2.4 - 2021 ❤                       ##~
Před 3 lety
Ix21:

@PozorNato když tě ten příspěvek nezajímá tak na něj nemusíš odpovídat, každý má právo mít svůj názor ať už na TE nebo na AT. Já osobně sem nyní na straně BrawlCrafta, podle mě neudělal nic špatného tím že má vlastní názor.

-Ix21

 

toto neni názor ale strkanie sa do zadku :DD nikoho to nezaujíma :D

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 lety

Nech má názor ale nemusí ho písať na forum lebo to vyzerá, že im chce liezť do zadku :)

 

jejo

Před 3 lety