Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Důkazní materiál
Článek napsal Vicious_Prince

Chci se tu zeptat na názory ostatních co se týče důkazních materiálů...

Považujete pouhý screen jako důkaz například při dokazování autoclickeru, fly hacku nebo třeba kill aury??

Důvodem proč jsem založil tohle vlákno bylo to, že jsem nesčetněkrát a to převážně ze strany AT neviděl jediný pořádný důkaz, právě při těchto zmíněných přestupcích. Může mi to být putna, mě se tohle netýká a ani nebude ????

Ale přijde mi to nefér vůči banovaným, kteří třeba ani ty hacky opravdu nemají. 

Myslím si, že by hlavně AT měl mít věrohodnější důkazy, na kterých jde vidět že jsou hacky vážně použity. 

Sám nejsem zastánce hacků a směju se lidem co potřebují na Minecraft hacky ???? ale jak jsem již zmínil.. Dát někomu ban jen protože to vidím a udělat jen screen bez videonahravky, není správné ani fér, viz. 

$5 Práva a povinnosti Admin Týmu

Pravidlo č. 1

Člen Admin Teamu (dále jen "Člen AT") je povinen vyřešit veškeré problémy hráčů spravedlivě a v co nejkratší době, pokud je to možné. (Neplatí pro Buildery a Developery)

Co kdyby někdo z AT cítil vůči někomu zášť a zneužil tak svého postavení a pak nebyl schopný ani předložit pořádný důkaz? 

 

 

???????????????? ???????? ???????? ???????????????? ???????? - Ⓘ ⓓⓞⓝ'ⓣ ⓒⓐⓡⓔ

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Dobrý den,
pokud už hráč dostane ban za nepovolené modifikace, tak má šanci o unban přes kontrolu počítače, která mu bude poskytnuta. Důkazy by se ze strany AT měly vždy dodat k banu. Pokud ne, tak se ukáže až při kontrole pc, jestli hráč opravdu něco měl.

29/12/2019 - 6/3/2020

Před 4 lety