Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24950
Celkem příspěvků
61810
Uživatelů registrováno
21136
Online hostů
19
Poslední uživatel
SCP NADACE
Vicious_Prince
Vicious_Prince
Hrac
Zde nejsou žádné příspevky.
Instagram
sadian.royal
Discord
Kawaii#9366
Ale pod kontrolou a určitě by se víc zamezilo lagům ???? Neznám vaše zkušenosti s programováním, ale zvládli byste udělat vlastní plugin ? Jen se ptám ????
Před 4 lety

@Leyji Chápu, jen jsem myslel, že lze udělat nějaký výběr několika chunků na nichž by to šlo položit.
Před 4 lety

Jestli mohu poradit.. Já to dělám následovně, vykopu bugnutý sf item, přejmenuju v kovadlině a dám do bedny, kde střádám buglé věci, pak když má Ethxrnity čas, tak mi je přemění :) Jenom otevře tu truhlu a už vidí co je co :) viz. odkaz   Když jsme u toho prosím též o přeměnu buglých předmětů, souřadnice teď nevím, ale při portu na  residenci Dis, je to cca 15 bloků vlevo od portu, děkuji.
Před 4 lety

Chci se tu zeptat na názory ostatních co se týče důkazních materiálů... Považujete pouhý screen jako důkaz například při dokazování autoclickeru, fly hacku nebo třeba kill aury?? Důvodem proč jsem založil tohle vlákno bylo to, že jsem nesčetněkrát a to převážně ze strany AT neviděl jediný pořádný důkaz, právě při těchto zmíněných přestupcích. Může mi to být putna, mě se tohle netýká a ani nebude ???? Ale přijde mi to nefér vůči banovaným, kteří třeba ani ty hacky opravdu nemají.  Myslím si, že by hlavně AT měl mít věrohodnější důkazy, na kterých jde vidět že jsou hacky vážně použity.  Sám nejsem zastánce hacků a směju se lidem co potřebují na Minecraft hacky ???? ale jak jsem již zmínil.. Dát někomu ban jen protože to vidím a udělat jen screen bez videonahravky, není správné ani fér, viz.  $5 Práva a povinnosti Admin Týmu Pravidlo č. 1 Člen Admin Teamu (dále jen "Člen AT") je povinen vyřešit veškeré problémy hráčů spravedlivě a v co nejkratší době, pokud je to možné. (Neplatí pro Buildery a Developery) Co kdyby někdo z AT cítil vůči někomu zášť a zneužil tak svého postavení a pak nebyl schopný ani předložit pořádný důkaz?     
Před 4 lety

Jestli se mohu vyjádřit xD Píše že v tom logu v čase 23:10:23 - 23:11:19 je vidět, že si opravdu celkem 14 předmětů v takové hodnotě koupil.   https://imgur.com/qY81968
Před 4 lety