Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Uživatel nemá žádné přátele.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24950
Celkem příspěvků
61810
Uživatelů registrováno
21136
Online hostů
23
Poslední uživatel
SCP NADACE
spongebob346
spongebob346
Hrac
Zde nejsou žádné příspevky.
Instagram
instagram nemam:)
Discord
Monkey_Legend#4806
Potvrzuji, že vlastním oba účty.
Před 2 lety

pořádám nábor do gladiator race crew!majitel spongebob346 kdo by měl zájem tak mi napište pod tenhle příspěvek nebo na trenendu do /msg!
Před 4 lety

Právě mě napadlo vytvořit novou crew!ještě nevim jak se bude jmenovat ale chci se zeptat kdo do toho pujde se mnou.chtěl bych předem najít naky lidi ktery pak budou v te crew.Do crew budete přijati hned jak se vymysli nazev.prvni kdo napise pod tenhle přizpevěk(to pod prizpevek myslim do komentu)ze ma zajem o buildera v te crew tak ho oskousim jaki umi stavět a pote ho přijmu jako spolu majitele.majitel budu ja a pokud bude souhlasit tak i matykonek.vsechny otazky a ruzne veci mi piste sem do commentu.
Před 4 lety

dejte ban hračovi RasterTheGaming,byl jsem v jeho crew a normalne bylo vsechno v poho.ale pak mi dali pryc res a nechteli mi vratit veci.a kdyz sem mu rikal ze ho dam na forum ze dostane ban tak rikal vyhrozovani dostanes ban!takze si ten ban zaslouzi.
Před 4 lety

Chtel bych byt builder a stavět pro Trenend nový supr mapy.A nebo pomáhat hráčům stavět napříklat dům.kdyžtak na discordu se menuju (Monkey_Legend#4806)
Před 4 lety