Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24950
Celkem příspěvků
61810
Uživatelů registrováno
21136
Online hostů
17
Poslední uživatel
SCP NADACE
nuryyycs
trippynerd
Hrac
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Nick: sycmund#4029   Kým byl trest udělen: Netuším   Platforma: Discord   Uvedený důvod trestu: Taky si nepamatuji (je to delší doba)    Vaše vyjádření/vysvětlení situace: Chtěl bych se omluvit, pokud mé chování bylo špatné a chtěl bych poprosit o unban.    Ticket byl schválen, ale stále mi to píše toto: https://ctrlv.cz/AUNu
Před 1 rokem

Nick: sycmund#4029   Kým byl trest udělen: Netuším   Platforma: Discord   Uvedený důvod trestu: Taky si nepamatuji (je to delší doba)    Vaše vyjádření/vysvětlení situace: Chtěl bych se omluvit, pokud mé chování bylo špatné a chtěl bych poprosit o unban.  
Před 1 rokem

Nick: trippynerd Kým byl trest udělen:Nevím Platforma:Discord Uvedený důvod trestu: Nevím Vaše vyjádření/vysvětlení situace: Chtěl bych zažádat o unban na discordu. Nevím co jsem udělal, ale už se to opakovat nebude :)  
Před 2 lety

Hele jestli si měl přihlašování bez hesla, tak si musíš zažádat o unregister. Pak by to mělo jít. (snad to říkám dobře :D)
Před 2 lety

Zdravím. Mám dotaz. Když jsem si žádal o převod účtu s rankem legend a ještě mi nebyl převeden a chci si zítra zakoupit rank overlord, tak jaký rank tedy budu mít.
Před 3 lety