Nejsi přihlášený!
Pro plné využití našeho webu se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Uživatel nemá žádné přátele.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Statistiky
Celkem threadů
21490
Celkem příspěvků
54747
Uživatelů registrováno
17904
Online hostů
19
Poslední uživatel
Doomak
Vostrejketchup
Evil_Elmo
Hrac
Zde nejsou žádné příspevky.
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
To slyším velice rád, ani bych neřekl že se nemáte za co omlouvat, pokud to bylo opravdu tak jak říkáte. Mimochodem bylo by dobré dávat nějaké info o progresu i do changelogu protože nic takového tam myslím nebylo. Jinak GL! Doufám že to bude stát za to :)
Před 3 měsíci

Mluví se o něm už hodně dlouho a zajímalo by nejen mě ale i ostatní hráče serveru, jestli se na něm vlastně vůbec ještě pracuje. Vím, že vytvořit server na nové verzi je časově i námahově náročná záležitost ale upřímně už je slibovaný fakt dlouho a do teď jsme se jako hráči nedozvěděli o žádném progresu ani pokroku. Proto by mě zajímalo, jestli se na serveru ještě dělá + realisticky kdyby mohl být hotov.
Před 3 měsíci

Ještě ohledně toho slimefunu. Bude tam slimefun4? 
Před 5 měsíci

Bylo řečeno že se datum ohledně nového serveru neví a ani se nedá určit. Pouze že by měl vyjít někdy o prázdninách. Proto bych se chtěl zeptat, jestli to bude spíše první nebo druhá polovina prázdnin. Děkuji předem za odpověď a hezký den.
Před 5 měsíci

Mam jen takovou menší otázečku. Kdy asi tak bude otevřenej novej survival na nový verzi ? Protože to je už slibovaný nějakou dobu a pořád nic. 
Před 5 měsíci