Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Uživatel nemá žádné přátele.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
24950
Celkem příspěvků
61810
Uživatelů registrováno
21136
Online hostů
25
Poslední uživatel
SCP NADACE
MojzA_
MojzA_
Hrac
Zde nejsou žádné příspevky.
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Už jsem dostal info :D
Před 7 měsíci

Verze vašeho klienta (+případné modifikace): 1.16.1Platforma:MinecraftPopis chyby: Když chci do příkazu /nick dát symbol "&k,, tak mi to napíše, že jsou povoleny pouze písmena a čísliceJak chybu replikovat? (opětovně projevit chybu): Opravit to tak, abych si mohl nastavit požadovaný nick Případné videonahrávky/snímky obrazovky:https://ctrlv.tv/KWKG
Před 7 měsíci

  Váš nick ve hře:MojzA_ Discord tag:Mojza_#3818 Na jakou pozici se hlásíte?-Hlásím se na pozici Moderátora Jak dlouho hrajete u nás na serveru?-Na serveru hraji od roku 2021, po přibližně roce jsem měl pauzu a nehrál jsem moc aktivně, ale opět začínám. Proč chcete být součástí našeho týmu?- Součástí AT bych chtěl být, protože je to podle mě velká čest, zodpovědnost.Myslím, že každý kvalitní Moderátor může AT jenom přispět, váš server mám rád a mám s ním několika leté zkušenosti, zárověn bych tu mohl trávit spoustu času denně, kterou bych jinak věnoval něčemu nepotřebnému. Co má podle vás vybraná pozice na práci?-Moderátor svym způsobem reprezentuje server, dělá ho příjemným ať už pro hráče, tak pro AT, zlepšuje komunitu hráčů pozitivní prací / pomáháním. Proč bychom měli přijmout právě vás?-Server je místo, do kterého bych chtěl přinášet pozitivní energii, hrál bych cca 3-5 hodin denně na serveru, s hráčema ve většině případech v komunikaci vycházím dobře, jsem aktivní, klidný.Server bych chtěl zpříjemňovat ostatním hráčům/ členům AT.Mám dobrou gramatiku/ pravopis, umím jednat profesionálně a zároveň kamarádsky, dávám si na věcech záležet. Kolik času za den budete trávit na serveru v případě, že budete přijati?- Přibližně 3-5 hodin denně, také podle času kvůli osobním důvodům. Souhlasíte s podmínkami pro přijetí do týmu?Ano, podmínky pro přijetí znám a souhlasím s nimy. Něco, co byste nám chtěli ještě sdělit?-Tuto žádost beru opravdu vážně, protože vidím že se na tuto pozici hlásí několik hráčů, ale přijde mi že většina z jejich přihlášek nejsou kvalitně udělané, takže bych to chtěl alespoň trochu změnit.
Před 1 rokem

Zdravím, Chtěl bych se zeptat, kdy bude(pokud bude) nábor na pozici CHEAT-HUNTER ?? Rád bych se totiž stal CHEAT-HUNTEREM. Děkuji.
Před 1 rokem

Zdravím, Chci se zeptat, jak získat pozici Cheat-Huntera.Děkuji.
Před 2 lety