Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Uživatel nemá žádné přátele.
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Online uživatelů
Žádní uživatelé nejsou online.
Statistiky
Celkem threadů
22264
Celkem příspěvků
56262
Uživatelů registrováno
18277
Online hostů
15
Poslední uživatel
xMoldd
GGnoobejL
GGnoobejL
Hrac
Zde nejsou žádné příspevky.
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Nick:GGnoobjeL  Kým byl trest udělen:pokoslav Platforma: Minecraft server Uvedený důvod trestu: Nepovolené modifikace Vaše vyjádření/vysvětlení situace:Ano vím dostal jsem ban ale hacky a ostatní usnadnění hry jsem nepoužil v tu domu jsem používal pouze pvp client cm pack 1.8.8. Trenend mám rád trávím na něm hodně hodin denně. Nechci dostat ban za to že používám jaký koliv client nebo autoclick. Děkuji za přečtení.   
Před 15 dny

Nick:GGnoobjeL Kým byl trest udělen:pokoslav Platforma:Minecraft Sacred Uvedený důvod trestu:Nepovolené Modifikace Vaše vyjádření/vysvětlení situace:Autoclick jsem použil přiznám se ale zneužil jsem bugu Minecraftu co nejde opravit přes hosting. Použil jsem note Block a F3 + T a nabindoval si pravé tlačítko na myši na levé tlačítko na myši. Doufám že budu mít aspoň zkrácený trest za to že jsem se přiznal a jdou Vánoce a jestli toto vadí bug přestanu používat. Děkuji za přečtení.
Před 27 dny

Nápad zpočívá v tom že v aukci budou filtry na bojové věci, svitky, všechno atd. Bylo by to super. Mimochodem psal jsem to i do chatu a pár lidí s nápadem souhlasilo. Plugin na tuto funkci hádám neexituje ale bylo by to super.
Před 1 měsícem

Nick hráče, který porušil pravidla: pozitivniPravidlo, které hráč porušil:scamPlatforma: Minecraft java edition survival oasisDůkaz: (CtrlV.cz | Nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online ) Případné upřesnění nahlášení hráče:nevím proč by si někdo psal o ban když má Immortal rank na 30 dní tento článek slouží k více důkazům 
Před 1 měsícem

nick hráče: pozitivni porušné pravidlo: Scam důkaz a čas kdy se hráč provinil: 19:46  CtrlV.cz | Nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online hráč pozitivni se vymlouval na to že jsem napsal: [i] dám já tady za [i] na skyblock scare. (zavorky byly vote klice) a okamžitě jsem se opravil napsal:[i] dám já tady za [i] na skyblock scared. (zavorky byly vote klice) ale opravy si nevšiml a vymluvil se na to že skyblock scare neexistuje s tím souhlasím ale sky block scared existuje a vote klice mi na skyblock scared nedal . Děkuji a snad bude spravedlivě potrestán.  
Před 1 měsícem