Nejsi přihlášený!
Pro plné využití našeho webu se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Online uživatelů
Statistiky
Celkem threadů
20844
Celkem příspěvků
53364
Uživatelů registrováno
17564
Online hostů
11
Poslední uživatel
Shampus_World
Dan123CZ_
Dan123CZ_
Hrac

Já jsem kid jo? A co seš ty, pamatuješ jak si psal tu cedulku a napsal tam tu gramatickou chybu. Já jsem tě tam opravil, a kdo je ted kid

Nebo ti je snad 123 let ,když máš takový nick.

Sbohem Grífere
Před 2 měsíci

Ahoj Windows11 se bude dávat do nových pc?
Před 4 měsíci

Bydliště
Česko
Discord
Dan123CZ_ #6611
Nick hráče: Dan123CZ_       Kým byl trest udělen: Leyji       Platforma: Minecraft server       Důvod trestu: obcházení banu (nigger_Boffy Vysvětlení: JÁ UŽ NA TO FAKT NEMÁM NERVY! KDO BY SI KUPOVAL VIP ZA 300 KČ (tehdy to tolik stálo) A POTOM HACKOVAL, TO JE JAKO KDYBYCH TY TŘI STOVKY HODIL DO OHNĚ. ZA CHVÍLI NA VÁS BUDU I SPROSTEJ, ALE FAKT HODNĚ. 
před 21 hodinami

Nick hráče: Dan123CZ_   Kým byl trest udělen: Leyji   Platforma: Minecraft server   Důvod trestu: obcházení banu (nigger_Boffy Vysvětlení: Já nevim co na tom nechápete Leyji!!! HACKOVAL MŮJ BRÁCHA. KLIDNĚ VÁM TO ŘEKNU TISÍCKRÁT!!!
Před 13 dny

Nick hráče: Dan123CZ_ Kým byl trest udělen: Leyji Platforma: Minecraft server Důvod trestu: obcházení banu (nigger_Boffy Vysvětlení: Dostat perma ban na svém oblíbeném serveru není moc dobrý zážitek. Můj brácha furt hackuje na trenendu a pak dostanu ban i já, třeba hraju s kamarádem a najednou mě to odpojí a napíše "You are banned from this server" a pak se připojím na server ale nejde se připojit na lobby protože to není ban na parcele, ale na celém serveru. Ale pak jak dostanu permu, a to mě fakt naštve.
Před 29 dny

Hodně užitečné. Předtim jsem věděl že to existuje, ale nevěděl jsem jaký znak znamená třeba červenou a ted už to konečně vím.
Před 2 měsíci

Na SkyBlock Sacred hraju hodně, ale že tam budu mít 22 milionů, To jsem nečekal. Prodávám spawnery, vote klíče atd. Pokud máte dobré bloky, vote klíče které nepotřebujete, vážně doporučuju. Jsem třeba prodával spawner za 20 tisíc, a niakej hráč mi za to dal asi 1 milion. 
Před 4 měsíci