Nejsi přihlášený!
Pro plné využití našeho webu se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Online uživatelů
Statistiky
Celkem threadů
20844
Celkem příspěvků
53364
Uživatelů registrováno
17564
Online hostů
10
Poslední uživatel
Shampus_World
BabyAreYouCrazy
BabyAreYouCrazy
Hrac
Zde nejsou žádné příspevky.
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Nick hráče, který porušil pravidla: BabyDeska1Pravidlo, které hráč porušil:ScamPlatforma: Minecraft server (Skyblock sacred) Důkaz: na súradniciach zhruba -56015 127 -23986 a rovnako to bolo aj na ostatnych stĺpcoch Případné upřesnění nahlášení hráče:Na islande bolo 7.5k vindicator spawnerov zhruba 4k bolo mojich a zostatok bol hráča BabyDeska1 ale bez žiadneho ohlásenia ich zobral všetky a dal ich niekam ale to už neviem kam/komu. Pre prípad tu je môj discord BabyAreYouCrazy#2207
Před 12 dny

Nick: BabyAreYouCrazy    Kým byl trest udělen: Neznámy   Platforma: Discord server   Uvedený důvod trestu: Bolo mi povedané že som dostal ban za urážky a nevhodné chovanie.    Vaše vyjádření/vysvětlení situace: Dostal som ban a rad by som chcel unban bo ma zaujíma čo sa na tom serveri deje a jake to tam po roku bude ta bol by som rad za unban.     
Před 1 měsícem

Nick:BabyAreYouCrazy#6969 Kým byl trest udělen:Neznámy Platforma:Discord server Uvedený důvod trestu:Sám neviem pozrite sa prosím do auditlogu Vaše vyjádření/vysvětlení situace:Ak to bol nejaký zlý dôvod velice sa ospravedlňujem a dúfam v druhú šancu.  
Před 4 měsíci

Nick:BabyAreYouCrazy Kým byl trest udělen:Neznámy. Platforma:Discord. Uvedený důvod trestu:Dostal som ban za to že som nadával a spamoval za to sa veľmi ospravedlňujem a už sa to nestane. Vaše vyjádření/vysvětlení situace:Rád by som si pokecal.
Před 6 měsíci

Nový/starý nick: BabyAreYouCrazy/cKibOriginální minecraft účet: AnoDůkazy o vlastnictví: 1.https://beta.ctrlv.cz/6UuB 2.https://beta.ctrlv.cz/Z2Sr Rank: Legend Dobrý den,prosím o převedení mého ranku na síti minecraft serverů Trenend.eu, z důvodu (změny jména).
Před 9 měsíci