Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.
Přátelé
Platformy
grassblock

mc.trenend.eu

bedrock

pe.trenend.eu

Online Staff
Momentálně není žádný staff online.
Online uživatelů
Statistiky
Celkem threadů
24811
Celkem příspěvků
61646
Uživatelů registrováno
20366
Online hostů
12
Poslední uživatel
EwardPrange
BabyAreYouCrazy
BabyAreYouCrazy
Hrac
Zde nejsou žádné příspevky.
Tento uživatel o sobě ještě nepřidal žádné údaje.
Nick hráče, který porušil pravidla: Sharlet09Pravidlo, které hráč porušil:ScamPlatforma: Minecraft server (survival oasis)Důkaz: https://youtu.be/ScHWJV2deDE Případné upřesnění nahlášení hráče: Hráč mi napísal že by mi kúpil rank immortal za peniaze v hre. Hráčovy som poslal peniaze ale hráč sa po chvíli odpoojil. Poslal som hráčovy 30miliónov. Poprosil by som o vrátenie peňazí (30miliónov).
Před 1 rokem

Nick hráče, který porušil pravidla: BabyDeska1Pravidlo, které hráč porušil:ScamPlatforma: Minecraft server (Skyblock sacred) Důkaz: na súradniciach zhruba -56015 127 -23986 a rovnako to bolo aj na ostatnych stĺpcoch Případné upřesnění nahlášení hráče:Na islande bolo 7.5k vindicator spawnerov zhruba 4k bolo mojich a zostatok bol hráča BabyDeska1 ale bez žiadneho ohlásenia ich zobral všetky a dal ich niekam ale to už neviem kam/komu. Pre prípad tu je môj discord BabyAreYouCrazy#2207
Před 1 rokem

Nick: BabyAreYouCrazy    Kým byl trest udělen: Neznámy   Platforma: Discord server   Uvedený důvod trestu: Bolo mi povedané že som dostal ban za urážky a nevhodné chovanie.    Vaše vyjádření/vysvětlení situace: Dostal som ban a rad by som chcel unban bo ma zaujíma čo sa na tom serveri deje a jake to tam po roku bude ta bol by som rad za unban.     
Před 1 rokem

Nick:BabyAreYouCrazy#6969 Kým byl trest udělen:Neznámy Platforma:Discord server Uvedený důvod trestu:Sám neviem pozrite sa prosím do auditlogu Vaše vyjádření/vysvětlení situace:Ak to bol nejaký zlý dôvod velice sa ospravedlňujem a dúfam v druhú šancu.  
Před 1 rokem

Nick:BabyAreYouCrazy Kým byl trest udělen:Neznámy. Platforma:Discord. Uvedený důvod trestu:Dostal som ban za to že som nadával a spamoval za to sa veľmi ospravedlňujem a už sa to nestane. Vaše vyjádření/vysvětlení situace:Rád by som si pokecal.
Před 2 lety