Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Já nevím jak si kidi a koukněte na toto
Článek napsal JablíčkoCZ

-

x 2

Mohl jsem mýt tu čest být v AT na BUILDERA ale 6.10.2020 Ráno mě ZAMITNULI a Odpoledne se kouknu na Comp Byl jsme naštavenej že mě nepřijmuli ACH JO

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Pre teba je satanist * maďar hej? Hádam že hackuješ a dostal si ban keď ho hejtíš. Satanist si vôbec nezaslúži nadávky. Jeho denná práca v at nieje ľahká a iba hlupák to môže povedať. Na trenendu hrajú stovky hráčov denne satanist musí riešiť nahlásenia a pod. nájdu sa aj hráči čo ho otravujú a píšu nezmyselné správy. Pozícía helpera nieje ľahká. A satanist v poslednej dobe ani nieje online tak sa láskavo uvedom čo píšeš. To berem ako urážku na všetkých slovákov.

x 1

Neštvi ma kyde

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety
KumbaCZ:

Myslím že Title odpovídá všemu Diš tak to tu napíšu

 

Mě začíná sr*t jak ty kidi nás hodnotí ať jdou do prčic už Toto vzakzuju Kidum: Jděte spát každý den na vás nemám náladu Za*ranci malý A nebo se jděte učit ať vám to zvedne IQ máte mega malý IG Č*uraci hlavně BuBa_SK

 

 Tady Zapíšu Hodnocení AT

 

ZorT a Leyji: Nejlepší Owneri né žadný Grcancy jak říká BuBa_SK

ForeverNobody: mega dobrej Helper

Satanist: Vy*rdaný madar

PepaRak198279: Nic moc pro mně no

Eidorian_ : Nejlepší Builder má krásné stavby

Vojta1CZ: Docela Super

Moderátor tým Všichni grcky kromě BoEliret pro mně je nejhorší Moderátor Takamala

a YouTube Team celý nej

  Estli se mnou souhlasíte dejte like

 

 

 

 

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

Ty si nikdy neměl jo? to tak

Mohl jsem mýt tu čest být v AT na BUILDERA ale 6.10.2020 Ráno mě ZAMITNULI a Odpoledne se kouknu na Comp Byl jsme naštavenej že mě nepřijmuli ACH JO

Před 3 lety

ForeverNobody má věčí práci

Mohl jsem mýt tu čest být v AT na BUILDERA ale 6.10.2020 Ráno mě ZAMITNULI a Odpoledne se kouknu na Comp Byl jsme naštavenej že mě nepřijmuli ACH JO

Před 3 lety

Mal som len mute na 24 hodín za spam. Čo sa týka banu ten bol chybný kedže hacker mal rovnakú ip ako ja a satanist ma hneď odbanoval takže nevidím dôvod hnevať sa.

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

Ano som decko ale ty si blbe ani nikoho nezaujimaš. Kyd blby a o Zortovi a Leyli som nehovoril že to su grganci ale že sa im nie všetko vždy darí

jejo

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

češko

 

 

 

 

čo mám dodať

Tvoje myšlienky sa stávajú Tvojimi slovami,
Tvoje slová sa stávajú Tvojimi činmi,
Tvoje činy sa stávajú Tvojimi zvykmi,
Tvoje zvyky sa stávajú Tvojimi hodnotami,
a Tvoje hodnoty sa stávajú Tvojim osudom.

Před 3 lety