Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Kydi
Článek napsal discord fan

Popíšu všechny kydi do jednoho. Lucinka-Lampicka456 stará se do všechny ale má nízke IQ, cokolada cheatovala, knedlik-brawlcraftmc neumí snad lepší rekty a zastáva se lampicky, cokolady atd, cookie-yt master se chová jak holka, a xreasmy má snad nejnižší IQ to je všechno pá pá kydi

a málem jsem zapomněl, andy je taky tupá

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Oh konečně se mohu vyjádřit :3 taaaakže milý zlatý >:) vůbec nechápu proč nás otravuješ tím že já 'mám cheaty' když máš důkaz (který si včera dělal ve Photoshopu) tak napiš na fórum do nahlašování hráčů teda nechápu proč nás tím otravuješ ???? když jsem ti toto napsala ať mě nahlásí tak si mlčel ani si neodpověděl. Oh nesmím zapomenout že jsem tě 'vyprovokovala' tím že jsem tě zabila na 15 bloků když PVP nechodím a naposled jsem byla na TE (předtím než si začal psát že jsem tě zabila) v neděli to jsem ještě měla práva a poté jsem se odpojila, hmmm co bylo další, OH už vím multiacc kdybych tě zabila na jiném nicku tak ani nevíš že jsem to byla já, další bylo že mám blacklist k tomu řeknu to že kdybych ho měla tak mám IP ban (to se nemohu připojit vůbec ani přes VPN pro tvou informaci) noooo tak to by bylo asi vše a čus ???? možná si ještě na něco vzpomenu ????

Před 3 lety

Zdravím, jen jsem upozorňoval abyste zbytečně nepingoval Admin-Team.

''We win and lose together.'' - Lewis Hamillton

Před 3 lety
ChocolateLPCP:

Oh konečně se mohu vyjádřit :3 taaaakže milý zlatý >:) vůbec nechápu proč nás otravuješ tím že já 'mám cheaty' když máš důkaz (který si včera dělal ve Photoshopu) tak napiš na fórum do nahlašování hráčů teda nechápu proč nás tím otravuješ ???? když jsem ti toto napsala ať mě nahlásí tak si mlčel ani si neodpověděl. Oh nesmím zapomenout že jsem tě 'vyprovokovala' tím že jsem tě zabila na 15 bloků když PVP nechodím a naposled jsem byla na TE (předtím než si začal psát že jsem tě zabila) v neděli to jsem ještě měla práva a poté jsem se odpojila, hmmm co bylo další, OH už vím multiacc kdybych tě zabila na jiném nicku tak ani nevíš že jsem to byla já, další bylo že mám blacklist k tomu řeknu to že kdybych ho měla tak mám IP ban (to se nemohu připojit vůbec ani přes VPN pro tvou informaci) noooo tak to by bylo asi vše a čus ???? možná si ještě na něco vzpomenu ????

nechápu proč to předstíraš, máš hacky všechno ti vyvrácími argumenty

Před 3 lety

Taaaaak mě nahlaš a neotravuj tím ostatní bohaaaaaa ????????????

Před 3 lety
discord fan:

Popíšu všechny kydi do jednoho. Lucinka-Lampicka456 stará se do všechny ale má nízke IQ, cokolada cheatovala, knedlik-brawlcraftmc neumí snad lepší rekty a zastáva se lampicky, cokolady atd, cookie-yt master se chová jak holka, a xreasmy má snad nejnižší IQ to je všechno pá pá kydi

a málem jsem zapomněl, andy je taky tupá

Ani neviem čím začať. Lampicka456 ti nijak nenadávala naopak stará sa do teba právom pretože to ty si nadával nám na discorde. Ak má nízke IQ čo máš potom ty ? Bývalý zk mod Čokoška nehackuje, neviem kde si to nabral. A vraj má blacklist tak preto má multiacc. Čokoláda nieje ako traktor wayne že by mala multiacc. A tých 15 blokov čo si písal je tiež blbosť, rovnako ako že má KA, AC, god mode, walking on water a rôzne iné hacky. Ďalej, ja nikoho nerektím. Ano je pravda že lampicky a čokošky som sa zastával lebo by hádka trvala do nekonečna a ty by si mal znova nezmyselné argumenty. Naviac, prikladám screen kde si napísal že tie dôkazy kde čokoláda hackuje si robil vo photoshope https://ctrlv.cz/Xeyf xreasmy a cookie vôbec niesu takí. To len ty si ppekný klamár že čokoláda hackuje. ;)

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

hlavne že ty si zo sebou spokojny

jejo

Před 3 lety

Buba ako to myslíš ? Hovoríš na discord fana ? ak áno ok

Neštvi ma kyde

Před 3 lety

a já co jako?

#NaCagyho

🤣 Ten až moc chytrý 🤣

 

Před 3 lety

ty taky cagy ale menší kyd

x 2
Před 3 lety