Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Fliperko hh :)
Článek napsal FliperSvK

Zdravím všetkých ! :)
Som tu znova po nejakom tom mesiaci alebo koľko to bolo čo som bol naposledy na toomto forume hh od vtedy ako vidím za pár minút čo som tu je tu veľa nových vecí asi by som konečne mohol skúsiť žiadosť o unban a dúfam že už mi ju prímu lebo šak normálne slušný človek so mňa hh takže ako vidím je tu dosť nových ľudí v a teame takže gratulujem každému kto sa tam dostal snaď si plníte svoju prácu ako máte ako napríklad boxer alebo dawex hh už teraz mam pocit že sa ten článok zavrie iba kvôli tým dvom menám ale to nikoho nezaujima samozrejme dúfam že sa máte na tom TE dobre a že tam neni nejaký buger ! :D ak je tak mu odkážte že je nešikovný človek pretože to môžu iba vip osoby hh 
týmto tento článok končí 

pre blbých hh=smiech 

Prajem každému pekný deň a každému zabanovanému pekný deň pretože prečo nie samozrejme ja som slušný a zdravim aj tých čo majú ban ! musíte si zo mňa brať príklad 
#slušnýFliperko
Ak by boli gramatické chyby pššt písal som to na rýchlo lebo čas su peniaze musím rýchlo do obchodu lebo šak mi tam vykúpia zmrzlinu čo je v akcí potrebujem si kúpiť zmrzlinu a poriadne drogy eeh teda samozrejme kolu
#zoberkoluniedrogy
Aby som mal čo piť keď sa nudím takže mamke zoberem peniažky a idem do obchodu dovidenia (deti nekradnite mamke peniažky ja možem)
 

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety