Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Vaše plány na léto?
Článek napsal Hertsek_

Jelikož už je léto, co plánujete dělat přes celé léto?

Já : Hrání, Netflix, cvičení, učení, spaní, sprchování, nakupování, chození po domě, trénovat box, dívat se na Avengers, a chodit po památkách, hlavně brigáda :)

???? -> Tady má něco bejt? <- ????

Před 3 lety

Udělat nový skyblock a survival :D

x 2

Před 3 lety

A proč to vůbec děláte? To, že si hráči neumí vybudovat to co musí, chtějí nový skyblock survival.

A co? Já sem začal hrát před měsícem na survu, a teďka mám 3 mil, jednu z nejlepších resek.

A to vše sem udělal za pouhej měsíc, věřím, že kdybych zapracoval bych bych nejbohatší, nejvíc respektován z hráčů.

Ale já si chci zahrát, a né jako uhoněné dítě se vytahovat a flexit že má respekt.

Leyji:

Udělat nový skyblock a survival :D

 

x 2

???? -> Tady má něco bejt? <- ????

Před 3 lety
Jenda369:

hertsku spadni na zem jsi normální hráč jako všichni, možná by jsi se měl spíš naučit psát jelikož  této větě absolutně nerozumím To, že si hráči neumí vybudovat to co musí, chtějí nový skyblock survival. 


Konečně, takže když tu píšeš o chybách tak ti tu napíšu tvoje chyby : hertsku velké H a Hertseku. Pak ono existuje slovo jsi? nerozumím To nerozumím to a to tam ani nepatří + jste jen líné prasata co chtějí nové věci a neumí se uspokojit s starýma.

x 1

???? -> Tady má něco bejt? <- ????

Před 3 lety

Hertsek, slovo "jsi" existuje xd

Hertsek <3:

Konečně, takže když tu píšeš o chybách tak ti tu napíšu tvoje chyby : hertsku velké H a Hertseku. Pak ono existuje slovo jsi? nerozumím To nerozumím to a to tam ani nepatří + jste jen líné prasata co chtějí nové věci a neumí se uspokojit s starýma.

 

Před 3 lety