Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto DOSTAL JSEM BAN NEPRÁVEM
Článek napsal zJudgee_

Ale čau, tady zJudgee_ dostal jsem BAN NEPRÁVEM za : multi-acc, obcházení banu, griefing,cheating a urážení AT. Tento den mi byl také dán mute za urážení AT jedním ******* který má nick Neyji. Mute trval 1 den. Naštval jsem se a abych nemusel být na stejném serveru jako on (protože s jeho duvody a inteligencí jsem očekával ban za říkání svého názoru a pravdy+neurazil jsem jeho řekl jsem 2 nadávky za které má být  2x warn a až za 3 je ban a ještě k tomu omezený časem) tak jsem šel na survival a koukl se zda mi dal mute právem zadal jsem příkaz /rules na survivalu rozklikl jsme link a vyšla mi tato stránka : https://trenend.eu/forum/error/?error=not_exist. Takže jsem zjistil že pravidla asi nemáte tak jsem dělal vše co jsem mohl a to doslovně (když nemáte pravidla muže flyhackovat cokoliv stavět nadávat a když mi váš antisprosťárny plugin cedulky neničil tak to asi nebyly nadávky) z čehož vyplívá že ban byl zbytečný a že jste si neověřili co jsem psal v mé resce což byla pravda takže bych žádal o okamžitý unban díky :) přeju hezkej zbytek dne.

 

 

 

 

A ještě 1 téma prosím o vysvětlení toho proč dostávám časem neomezené bany měl jsem bany před resetem poté jsem přišel dostal 1 navždy který byl právem ale měl být omezen časově a prostě vysvětlete mi proč jste na mě zasedlí díky.

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

DEJ UNBAN LUKORKOVI !!!!!!!!!!!!!!

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety