Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto čorky
Článek napsal vajicko_143

zdravím proč mi v mé res /res tp _Vindi_Farm_ odstranily vindi spawnery i IG spawnery prí že max je 80 ale v jednom chunku může byt 15 spawneru a mi tam máme 6 chunku to znamená že žádám o vrácení spawnerů nechápu kdo z AT to vzal ale mněly by se kouknout na chunky přes F3+G 

x 2
Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

vratit spawnery 

Před 3 lety

na váš server už nejdu :) všichni kradou čorky

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Kámo to si nemůžeš den počkat než ti někdo z AT odpoví? Jako sorry ale oni nemohou řešit věci 24/7 mají taky životy mimo mc, buď tak laskavý a respektuj to.

x 1
Před 3 lety

Zdravím, zřejmě bylo na ploše 200x200 bloků více než 80 spawnerů, v takové situaci se mažou všechny spawnery.

x 1

monte negro

Před 3 lety
vajicko_143:

zdravím proč mi v mé res /res tp _Vindi_Farm_ odstranily vindi spawnery i IG spawnery prí že max je 80 ale v jednom chunku může byt 15 spawneru a mi tam máme 6 chunku to znamená že žádám o vrácení spawnerů nechápu kdo z AT to vzal ale mněly by se kouknout na chunky přes F3+G 

Zdravím, 

 

Zjevně jste porušil pravidlo 10. V §2 - Je zakázáno vlastit více než 80 položených spawnerů na oblasti o 200x200 bloků a zároveň více než 15 položených spawnerů v jednom chunku . Při porušení budou přebytečné spawnery bez výzvy a náhrady odstraněny.

Přeji hezký den.

CagCagy 

x 2

#NaCagyho

🤣 Ten až moc chytrý 🤣

 

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Dobrý den,

pokud máte podezření na to, že vám někdo něco ukradl, nevytvářejte prosím thread v sekci "Zpětná vazba a nápady" ale vytvořte jej v sekci Nahlašování hráčů. Tento thread uzavírám.

Před 3 lety