Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto urazeni at
Článek napsal adamek0912

zdravím chtěl bych se omluvit ale mám takové nervy že bych nekoho nejradsi zabil ps rip muj druhy monitor 

chtěl jsem vyzkouset ják funguje ty tickety doly protože jsem nevedel co to je je to novinka měl jsem klice a tohle asi 2staky klicu vote keys + ultra keys spawnery keys a zabil mě typek kterej  měl nejspise podlě meho nazoru aji cheaty protože ho neslo zabit a zahadim prosím moc o nahradu klidně roll back nemůžete tohle mi fakt udělat nevedel jsem že tam je pvp kdybych to vedel ani tam nejdu necetl jsem to prostě je to uplně dole že jo no podlě me je velka blbost aby v doly bylo pvp měl jsem asi 65 hlasu za 7dni pokud nedostanu nahradu nebo vracení veci prestavam hrát... myslím to važně byl bych moc rád kdyby mi veci byli vracení nevedel jsem o tom že tam je pvp prostě kdybych dostal veci omluvil bych se už bych si prostě daval pozor omlouvám se za moje chovaní ale nasralo mě to prostě protože jsem se pripravoval na ten den dlouho a hodně často jsem hlasoval respektivě kazdou druhou hodinu jsem hlasoval pak prijde nejaky typek a o vsechno váš obere ják vy by jste se citili? prosím o nahradu a nejlepe vracení veci... je to fakt blbost aby v doly bylo pvp jáko tohle je fakt velky nesmysl pokud nebude vraceno nehraju prestanu hrat nedela mi to zadný problém tohle mě fakt neskutečne nasralo 

x 1
Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Nenechám si od nikoho nadávat za jeho blbost, unban zamítnut.

x 7

Před 4 lety