Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Informace OVERLORD | SUMMER SALES
Článek napsal Leyji

Začalo nám léto a my chystáme něco opravdu velkého. Přes prázdniny vás čeká spoustu novinek a updatů, u kterých jsme si jisti, že budou mít pořádné GRÁDY. Proto od nás přijměte, jako zpestření a takovou "předehřu", letní slevy na celý store + limitovaný Overlord rank k zakoupení.
Koupě Overlorda bude nyní také možná i přes SMS, tato platba bude dostupná pravděpodobně již během tohoto týdne (čekáme na vyřízení platební brány).

| ČÍM MŮŽU PLATIT?
• PayPal účet (zůstatek na účtě)
• Kreditní karta (prostřednictvím PayPal platební brány - není potřeba vlastnit PayPal účet)
• SMS-Česko (čekáme na vyřízení platební brány - platba dostupná během tohoto týdne)

| JAK BUDOU PENÍZE VYUŽITY?
Veškerých vašich nákupů si velice vážíme, vaše peníze svědomitě využíváme na zlepšování naší sítě celkově, proto jsme velice rádi za každého, kdo naši síť podpoří.
Server neděláme pro peníze, je to náš koníček, stejně jako vás baví hrát Minecraft, nás baví spravovat sítě serverů.

| KDE OVERLORDA KOUPÍM?
Rank Overlord si můžeš zakoupit na odkazu níže

ODKAZ K ZAKOUPENÍ: https://store.trenend.eu/package/193223

x 4

Před 3 lety

Do kdy je ho možné koupit? 

Nezapomeň mě sledovat na instagramu pokud mě chceš poznat více nebo jentak pokecat :) 

Před 3 lety
FantiikCZ:

Do kdy je ho možné koupit? 

Do konce léta

x 1

 

 

                                                        420

 

 

 

PizzaTheBeast

Před 3 lety

Dobrý  den. do kdy se ov pude dat koupit?

 

Před 3 lety

Dobrý den overlord se bude dát koupit do konce prázdnin 

 

Dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Ale u vesmíru to není tak jisté.


Před 3 lety

Dobry den mozem sa opytat preco sa uz neda kupit rank overlord?

Všetcia ma iba ignorujú.

Před 3 lety
dshasjshq:

Dobry den mozem sa opytat preco sa uz neda kupit rank overlord

Dobrý den,

kdyby jste byl na Discordu a četl novinky, tak byste věděl že se to už zrušilo.

Kdyžtak Discord Tredend.eu: https://discord.gg/XdmcUF (vyprší za 1 den)

Přeji krásný zbytek dne.

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

jj

 

Mohl jsem mýt tu čest být v AT na BUILDERA ale 6.10.2020 Ráno mě ZAMITNULI a Odpoledne se kouknu na Comp Byl jsme naštavenej že mě nepřijmuli ACH JO

Před 3 lety

cs

 

x 1
Před 3 lety