Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zahradník
Článek napsal GorillaCZ

Je mi smutno, že zde už nezbyl žádnej Moderátor - či Helper. - . Každý z nás dělá chyby, ale dát trest smrti za zpronevěru? Za zneužití práv? 
Promiňte, ale můj názor je ten, že je lepší mít dementního zahradníka, než žádného.  Raději, ať zahradník usekne jeden Narcis, než aby mi na zahradě rostlo padesát pampelišek.  
Zde na Terend-u je vyvíjen příliš velký tlak na podřadné zahradníky.. Šlape se zde na ně více, než na zeleninu (hráče).  Za jednu chybu jsou předvoláni na kobereček, aby se zodpovídali. Ale že pomohli mnoha ostatním rostlinám (hráčům), tak to už nikoho nezajímá.
Nevím, čím se zahradníci provinily, ale rozhodně bych je nepropouštěl, protože znají zahradu lépe, než majitel- (mají v merku každý plevel, co se chystá vyrůst -> znají každého mrzáka, co dělá problémy). Možná bych jim jen snížil plat (Helper->Mod), ale rozhodně bych se jich nezbavoval. - ale to je jen můj názor - raději zkušeného magora, než nezkušeného bažanta.
PS - Bez zahradníků vám zahrádka chcípne.

x 5
Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

to bylo hezký ᕙ(@°▽°@)ᕗ.                         ????

Racej neskúseného bažanta  jak záhradníka čo mi kradne kvietky ,lebo bez kvietok mi záhrada aj tak chcipne.????

xXxDaWexXx

    ????‍????

    ✂️                 P0rky_.     Boxer.        Aure 

    ????                 ????        ????      ????

x 1

 

 

 

 

              

???????? ????????????????, ???????? ???????? ????????????š, ???????? ???????? ????????????????,???????? ???????? ????????????š

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

No bude to chtít sehnat křovinořez, na tu džungli co tu za chvíli vyroste.

Před 3 lety

Pane Nikky, když mi zahradník tu a tam utrhne jednu květinu ze sta, furt je to menší zlo, než abych žádnou zahradu neměl. Zahradník sice urve jeden květ pro svojí milou nebo na pohřeb svého přítele, ale za to se postará o stovky ostatních rostlin. 
Interpretaci vašich slov beru jako by jste měl místo zahradníka zloděje, který jen bere a nic nedává. Pokud vidíte práci Moderátorů a Helperů stejně, tak je asi něco zle. Neříkám, že všichni jsou stejně dobři a podstiví zahradníci, ale je dobré rozlišit zahradníka, ze kterého mám profit od kazimíra, který si šlechtí nevlastní zahradu jen aby znásobil své ego.
Chvilku jsem zde taky dělal zahradníka a přísahám bohu, že i já jsem si tu a tam nějakou rostlinu urval pro sebe -> ale až do teď o tom nikdo nevěděl.

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

.

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

nedostávaj za to nic 


Před 3 lety