Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

neschopný helper dejw
Článek napsal xXxDaWexXx

2k příspěvků za 2 měsíce, 800h in-game, ale stejně se nezavděčím :(

btw. chtěl jsem mít aspoň jeden článek

x 6

ten, co si práva užil nejvíce ze všech ^^

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

ok ale mohl bys kouknout na muj latest post tho

Před 4 lety

Od té doby, co vlastním tento server jsem se spíše setkala s kritikou než s pochvalou, pro hráče děláme vše, co je v našich silách, bohužel no... velkou částí našich hráčů jsou pouze nevděčné děti se zanedbanou výchovou, jak smutné :(. To, co mě drží u serveru, je ta velmi malá část lidí, která dokáže pochválit i za úplné maličkosti, nebýt těchto lidí, už tu snad ani nejsme, vám patří velké díky.

x 8

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Leyji souhlas, lidi si neváží věcí a jiní by za ně dali klidně i ruku do ohně..

mam rad vindi

Před 4 lety

Zdravím,

Už jsem to jednou psal, já nemám vůbec žádný problém s AT, ba i dávám kloubouk dolů že mají ty nervy.

Já osobně se snažím poděkovat za pomoc kterou dostanu, a znám ten pocit, když vám nikdo nepoděkuje za vaší práci.

A xXxDawexXx v dnešní době se najde nějaký člověk kterému se nezavděčíš..:(

 

Takže členové AT jsou také lidi,kteří můžou udělat chybu jako každý z vás...jak se říká "i mistr tesař se někdy utne".

Každý den mají spoustu práce,hodně dotazů a některé i strašně "hloupé" a ještě mnoho věci....ale i tak si někteří hráči budou stěžovat jenom kvůli tomu že jim neodpověděli,něco jim zamítnuli,...atd. a nedokáží jenom napsat  "kouzelné slovíčko" když se zeptají..které jim zabere 3 vteřiny a toho člověka to potěší. Jak píše Leyji výchova u některých hráčů chybí. ( člen AT nemusí odpovědět na všechny dotazy či otázky.)

 

Takže zkuste se zamyslet a zkuste poděkovat  když vám někdo pomůže, vás to nezabije a člověku  to zvedne náladu...a i morálku...morálka je důležitá věc kdekoliv.

 

Přeji krásný zbytek dne všem.

x 1
Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

xXxDaWexXx já vytvořil článek kde je poděkováni admin teamu :-)

Nemám žádný problém a zrovna vy jste hodně dobrý helper.

 

 

                                                        420

 

 

 

PizzaTheBeast

Před 4 lety

  Jelikož mě samotného se baví vyjadřovat k různým situacím, tak zde máte můj osobní názor na celkový team apod...
  Zkráceně mi přijde trošku blbé, že má hlavní Helper více, než extrémní požadavky jak na Helpera, tak na Moderátora, ačkoliv je jasně vidět, že jsou noví členi teamu potřeba z důvodu nedostatku členů v helper a moderator teamu, což je jasně vidět na serveru, který absolutně nikdo nehlídá a je to škoda. 
  Sám za sebe dokážu říci, že moderátoři jsou místy až drzí vůči hráčům, jako pardon, ale nepřijde mi zcela v pořádku to, že se moderátora zeptám, jestli by mi mohl věnovat 5 minut mimo pracovní dobu a on mi napíše "zda umím číst?"... Ochota některých z teamu je opravdu nízko.
  Na druhou stranu dokážu říci, že členi helper teamu jsou velmi sympatičtí lidé, kteří umí komunikovat, když chtějí, ovšem toho dle mého nevyužívají. Zažil jsem několik situací, kdy hráči nadávali na serveru, porušovali pravidla... Nikdo je nikdy nepotrestal a v podpoře odpověď typu "napiš si na forum" je v celku blbá, když je mnohem lepší, kdyby byl někdo z helperů/moderátorů na serveru, ale chápu, že je pro Moderátory jednoduché radši hrát celý den Valorant.

To je vše k mému názoru, nic proti Teamu nemám, ovšem jsou zde určité věci, které mi překáží a nepřekáží jen mně. Není to bráno, jakožto urážení teamu, ale jako konstruktivní kritika a popis toho, co mi vadí a můj pohled na věc, což snad chápete.

S pozdravem a přáním krásného dne,
_LukyN

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Dejwe, co bys čekal? Děláš Helpera ve hře, kde průměrný komunitní věk činí 12 let. To jsou převážně, děti co vstupují do puberty a myslý si, že jim patří svět.

Navíc děláš na serveru, kde je většina hráčů jen banda nevděčníků, co tvou práci neumí ocenit. 

x 4
Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Souhlasím s PankoLordik.

 

 

                                                        420

 

 

 

PizzaTheBeast

Před 4 lety

Ale DaWexův čas už skončil :(

 

 

                                                        420

 

 

 

PizzaTheBeast

Před 3 lety