Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Informace Definice scamu v aukci
Článek napsal Leyji

Co JE scam v aukci?
• Item/hlava která se snaží napodobit item ze slimefunu, nebo dalších pluginů, například pírko na fly a další
• Jakkoliv přejmenovaný spawner přes kovadlinu (random spawner, ...)
• Nefunkční předměty z outdated pluginů či buglé předměty, které jsou vydávány za nebugnuté
• Shulker či jakýkoliv jiný předmět s jmenovkou Mystery Box a podobně
• Shulker boxy s obsahem uvnitř, je povoleno prodávat pouze prázdné shulker boxy

 

Co NENÍ scam v aukci?
• Hlava hráče (nebo z /hdb) s jakoukoliv částkou, lze ji sice zakoupit za 10k pomocí /phead, ale je to to samé jakoby dal do aukce někdo stone ze shopu za 5 milionů
• Papírek nebo jiný item, který je přejmenovány na něco ve smyslu: příspěvek na resku, ostrov, ...
• Přejmenované itemy, které slouží k potřebám komunity, například hráčské casina a další

x 16 x 2

Před 3 letyNaposledy opraveno: Před 3 lety

Môžem priamo tu napísať mená ľudí a posalť screeny, ktorých chcem nahlásiť?

x 1

Tvoje myšlienky sa stávajú Tvojimi slovami,
Tvoje slová sa stávajú Tvojimi činmi,
Tvoje činy sa stávajú Tvojimi zvykmi,
Tvoje zvyky sa stávajú Tvojimi hodnotami,
a Tvoje hodnoty sa stávajú Tvojim osudom.

Před 3 lety

Dobrý den,

Od toho tu je nahlašovaní hráčů.

Odkaz : https://trenend.eu/forum/view/15-nahlaovn-hr/

S pozdravem a přeji hezký zbytek dne.

CagCagy

 

#NaCagyho

🤣 Ten až moc chytrý 🤣

 

Před 3 lety

aha tak papir přejmenovani  donejt 1000kc tak to je taky porušeny pravidla nebo není? a proc nedavjte ban aji papir přejmenovani na donejt  1000kc. tomu nerozumim!!!

prominte že mam hodne chyb 

Před 3 lety
Lordkuky:

aha tak papir přejmenovani  donejt 1000kc tak to je taky porušeny pravidla nebo není? a proc nedavjte ban aji papir přejmenovani na donejt  1000kc. tomu nerozumim!!!

Tohle mám pocit že není porušení pravidel, jelikož sem to dělal dříve, a dělal sem to před A-T který kontrolovali /ah.

A nedostal sem žádný trest, ale pak když možná dají nějakej spawner a jméno "donate" tak to buď je Ban, nebo odebrání itemu z /ah.

 

???? -> Tady má něco bejt? <- ????

Před 3 lety

Ráta sa papier s menom "Choďte do /res tp [reska]" ako vec, ktorá by sa nemala predávať v ah?

Tvoje myšlienky sa stávajú Tvojimi slovami,
Tvoje slová sa stávajú Tvojimi činmi,
Tvoje činy sa stávajú Tvojimi zvykmi,
Tvoje zvyky sa stávajú Tvojimi hodnotami,
a Tvoje hodnoty sa stávajú Tvojim osudom.

Před 3 lety

Dobry den ako ste pisali Choďte do /res tp [reska]" tak to sa moze predavat ako písal/a Leyji

• Papírek nebo jiný item, který je přejmenovány na něco ve smyslu: příspěvek na resku, ostrov, ... (sa môže predávať)

 

 

 

                             DAKUJEM zA POCHOPENIE S PRIANIM PEKNEHO DNA DSHASJSHQ

Všetcia ma iba ignorujú.

Před 3 lety

omlouvám se já dostal ban a nic ze scamu v ah sem neprodával??

 

Před 3 lety

@honzafinishcz

Pokial si myslíš že máš ban neprávom napíš založ si topic v tejto sekcii https://trenend.eu/forum/view/14-dost-o-unbanunmute/

A vyplníš ho podla tohoto vzoru. https://trenend.eu/forum/topic/6702-vzor-dosti-o-unban--unmute--zkrcen-trestu/

     

12 629 hodín na mc :)

 

Před 3 lety

Dobrý den, mám otázku. Dostal jsem ban na survivalu za scam v ah za to že jsem prodal respirator FFP2 z res kterou jsem našel. A chtěl bych se zeptat co jsme udelal špatně pro ponaučení. Předem děkuji za odpověď. 

Ferry2011

Před 2 lety