Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Zamítnuto Multi accont a spawnery mimo chunk.
Článek napsal Honza698

Tím to tě zdravím TY co to čteš. Jsem Honza  a zapl jsem mc po hodně dlouhé době (cca po 5letech) a to co se mi stalo 13.05.2020 (skušenost s A-teamem tohoto serveru), že jsem byl zabanovan v čekarně na support, byli mi odstraněny spawnery v hdnotě 15M v herní měně (vím! Je to v pravidel, ale proč ten dotyčný/ dotyčná nenapíše když, jsem byl online v rezidenci :/ ).

 

Spawnery mi byli odstraněny se souladu s pravidli. Mohl by jsimi to přiště normalně napsat, jako normální hrač MC ( :D ) jsem si je nečetl.

Užívejte momentálně velké lagy na serveru. Chtělo by to ubgrade...

Spozdravem 

Jan Jeníček 17let hrač MC ( XD )

 

https://imgur.com/a/z5f8Myw

 

i am a normal guy

17 year old man.

I like girl's and gril's

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Zapoměl jsem.. chci upozorňit na to že mám dalši dva lidi na stejné IP.. Tak mě prosím za to nebanujte.

Velké děkuji :D 

 

 

PS: první forum kam píšu...

i am a normal guy

17 year old man.

I like girl's and gril's

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

https://imgur.com/a/z5f8Myw

 

Rád bych toto odstanil... mohly by jste přidat, aby jsem si to mohl odstranit.

i am a normal guy

17 year old man.

I like girl's and gril's

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 4 lety

Nechapem ako môže byť niekto taký hlúpi.. Každý server má nejaké pravidlá a ako vidím vynechal si aj toto : Je zakázané písať nezmyselne veľkým písmom na fórum. 

Viem že sú ľudia čo si musia kompenzovať niečo malé množstvom followerov ale veľkosťou písma som ešte nevidel.

Tým že si sa na trenend registroval súhlasíš s pravidlami a nik ťa nemusí upozorniť na to že ich porušuješ.

x 1
Před 4 lety

Zdravím,

již jsem se k vaší situaci vyjádřil, sám jste se přiznal, že to bylo v souladu s pravidly, na navrácení spawnerů tedy nárok nemáte. Přesuneme se k další kapitole, mám od vedení nařízené kopat spawnery hned, bez upozornění a je pouze moje dobrá vůle, kdy a komu řeknu. Vy jste byl nahlášen hráčem, tím pádem jsem vám je skopal ihned, bez jakéhokoli upozornění. Přeji hezký zbytek dne.

x 1 x 1

ten, co si práva užil nejvíce ze všech ^^

Před 4 lety