Nejste přihlášen!
Pro plné využití našeho webu se musíte přihlásit nebo zaregistrovat.

Návod Minecraft | Vše k heslům a registraci
Článek napsal Leyji

K ČEMU JE VLASTNĚ HESLO?

Heslo, je řetězec znaků, který chrání váš účet na minecraft serveru Trenend.eu. Jsme server, který poskytuje herní prostředí také hráčům, kteří nemají zakoupený originální minecraft, tudíž jsou tato hesla extrémně důležitá, protože kdokoliv s warez launcherem se může připojit za váš nick, v tom mu však zabrání vaše heslo. Heslo si vždy nastavíte při prvním připojení na server tzv. registrací, o které v tomto článku bude jeden odstavec, taktéž vám vysvětlím a poradím, jak si zvolit silné a těžko prolomitelné heslo.

 

JAK SE ZAREGISTROVAT NA MINECRAFT SERVERU?

Hned po prvním připojení na server se v chatu zobrazí něco ve smyslu, zaregistruj se pomocí /register heslo hesloznovu. Pokud místo této zprávy vidíte zprávu /login heslo, je dost možné, že se za váš zvolený nick už někdo zaregistroval. V případě, že vlastníte originální Minecraft účet, vytvořte si účet zde na fóru a podejte žádost o unregister dle připnutého vzoru. Pokud originálku nemáte, budete si muset zvolit jiný nick. Jakmile se zaregistrujete, každé další připojení na server po vás bude vyžadovat zadání příkazu /login heslo. 

 

JAK SI ZVOLIT SILNÉ HESLO?

Zapomeňte na známe internetové poučky o silných a neprolomitelných heslech, které musí obsahovat minimálně jedno velké písmeno, minimálně 4 číslice a speciální znak. Pokud nejste super člověk, tak si je prostě nezapamatujete. Síla a neprolomitelnost hesla závisí na jeho délce, proto vždy hráčům z vlastní zkušenosti radím heslo o minimální délce 16ti znaků. Je uplně jedno, zda celé heslo bude obsahovat jen jednu číslici, důležité však je, aby nebylo jednoduché k uhodnutí a aby bylo co nejdelší. Vemte si například refrén své oblíbené písničky a seskládejte heslo z počátečních písmen slov. Například sppopzlsznmpnk => skákal pes přes oves... (TOTO HESLO PROSÍM NEPOUŽÍVEJTE). Dobré také je nahrazovat písmena u slovních hesel podobnými číslicemi. Například m1luj10v0c3az3l3n1nun3sn4s1mc0k0l4du (TOTO HESLO PROSÍM NEPOUŽÍVEJTE). Doufám, že vám tento krátký odstaveček pomůže při tvorbě hesla. Pokud máte nějaké otázky, určitě se zeptejte.

 

JAK SI ZMĚNIT HESLO?

Změna hesla je úplně jednoduchá, stačí se přihlásit a na přihlašovacím serveru (před připojením na lobby) napsat příkaz /cp stareheslo noveheslo.

x 8 x 1

Před 4 letyNaposledy opraveno: Před 2 lety

A co mám dělat, když jsem zapomněl heslo a mám originální minecraft?

x 1 x 2
Před 3 lety

dát žádost o unregister

 

x 2
Užívat si s přáteli a členy Dajmondkrů to je moje Hobby. Nahlašování hackerů a scammerů, to je moje radost
Před 3 lety

nebo do chatu:/cp staréheslo novéheslo

Před 3 lety

Jak si mám zapnúť auto-login?

Ahojte menujem sa Daniel a mám 11 rokov.

Před 3 lety
Danyka09:

Jak si mám zapnúť auto-login?

/autologin na lobby, poté se řiďte dle pokynů v chatu

Před 3 lety
mocehm:

A nic o tom, jak ukládáte hesla? Plaintext, hash, nebo i se solí?

Informace máte v pravidlech, každopádně hesla ukládáme šifrovaně.

Před 3 lety
mocehm:

A nic o tom, jak ukládáte hesla? Plaintext, hash, nebo i se solí?

Tak logicky, když by je něměli šifrované, tak by porušovali GDPR.

x 1 x 1
Před 3 lety

dobry den ako si mam zmenit heslo ked neviem ake mam heslo potrebujem ho zmenit vedeli by stte mi pomôct? normalne svoje heslo na trenende viem ale ked ho zadam kickne ma to za zle heslo chcem si ho zmenit poradte mi alebo mi ho zmente aby to bolo /login olgicka prosim pomozte mi 

dakujem

x 1
Před 3 lety
MDMGAMINGowner:

dobry den ako si mam zmenit heslo ked neviem ake mam heslo potrebujem ho zmenit vedeli by stte mi pomôct? normalne svoje heslo na trenende viem ale ked ho zadam kickne ma to za zle heslo chcem si ho zmenit poradte mi alebo mi ho zmente aby to bolo /login olgicka prosim pomozte mi 

Zdravím, můžete si zažádat o UnRegister, ale pokud nemáte originální minecraft tak bohužel budete muset založit nový účet.

 

╭━━━╮╭╮╱╱╱╱╱╱╭━━╮╱╱╱╱╱╭━━━┳━━━┳━━━╮

┃╭━╮┣╯╰╮╱╱╱╱╱┃╭╮┃╱╱╱╱╱┃╭━━┫╭━━┫╭━━╯

┃╰━━╋╮╭╋━━┳━━┫╰╯╰┳━┳━━┫╰━━┫╰━━┫╰━━╮

╰━━╮┃┃┃┃┃━┫╭╮┃╭━╮┃╭┫╭╮┃╭━╮┃╭━╮┃╭━╮┃

┃╰━╯┃┃╰┫┃━┫╰╯┃╰━╯┃┃┃╰╯┃╰━╯┃╰━╯┃╰━╯┃

╰━━━╯╰━┻━━┫╭━┻━━━┻╯╰━━┻━━━┻━━━┻━━━╯

╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱┃┃

╱╱╱╱╱╱╱╱╱╱╰╯

Před 3 lety